186. Як тільки віра Моїх послідовників стає сильнішою, напади на них зростають

Вівторок, 6 вересня 2011 р. Божого, 20:30

Моя ніжно улюблена дочко, ти так багато страждаєш для Мене і в результаті стала сильнішою.

Ти перебуваєш під Моїм захистом. Не бійся. Оскільки ця Праця продовжує навертати душі, атаки сатани будуть посилюватися. Прийми це. Не дозволяй, щоб тебе це турбувало. Піднімись вище цих випробувань і тримай свої очі зверненими на Мене повсякчас. Бо коли так вчиниш, ніщо інше не матиме значення.

Ті ж самі страждання будуть відчувати і всі Мої послідовники, тому що Святий Дух невпинно продовжує звідусіль притягувати душі Моїх дітей. Оскільки їхня віра в Мене стає сильнішою, зростуть і напади на них зі сторони інших. Мої послідовники зауважать, що мають змагатися із суперечками і матимуть справу з незвичними й образливими коментарями та реакцією з боку невіруючих, і їм буде важко цьому протистояти. Прошу, скажи їм, щоб очікували на це, так як час Попередження наближається.

Сатана і його демони, невидимі для людського ока, намагаються зруйнувати любов у душах Моїх дітей. Він породжує взаємну недовіру. Він спричинює суперечки і сіє сумніви. Він сповнений ненависті до людства. Він призводить до війн між країнами, до міжусобиць і конфліктів у сім’ях. Все це є його улюбленою тактикою і завжди є знаком його підступної роботи.

Усвідомте, що це сатана діє. Боріться з ним, діти, залишаючись сильними. Просіть Мою улюблену Матір, щоб захистила вас, оскільки Вона є завжди вашою надзвичайною покровителькою. Сила сатани послабиться, якщо ви закличете Її на допомогу.

Ці часи є викликом для усіх Моїх послідовників. Зроблена буде кожна спроба з різноманітних джерел – з боку приятелів, членів сім’ї і співробітників – через діяльність шахрая, щоб спонукати вас, Мої діти, відвернутися від Мене.

Зупиніть його, так як Я вже вам казав. Молитва і посвята Непорочному Серцю Моєї Найсвятішої Матері буде вашим захистом.

Будьте сильними. Я люблю вас усіх.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.