171. Зло представляється як добро, в той час як добро представляється як зло

понеділок, 22 серпня 2011 р., 20:10

Коли людина сумнівається в своїй вірі, їй потрібно замислитись. Якщо вона в сумнівах, то вона повинна попросити Мене відкрити її очі. Якщо їй важко молитися, вона повинна попросити Мене відкрити їй уста. Але якщо вона не хоче слухати Правду, тоді вона потребує молитов інших.

Мої діти, Я глибоко стурбований тим, як зло представляється як добро, в той час як добро представляється як зло. Все в вашому світі є навиворіт. Ті з вас, які не мають глибокої відданості до Мене, ви не будете мудрішими.

В даний час у світі виконуються дії на всіх рівнях урядів, церкви і держави від вашого імені і ви цього не помічаєте.

Вводяться погані закони і представляються людству як ті, що відповідають їхнім найкращим інтересам. Це включає в себе нові режими, медицину, іноземну допомогу, вакцинацію і проповідування нових релігій та інших доктрин. Ніколи ще серед Моїх дітей не було такої плутанини.

Зовні все сприймається як контрольоване і впорядковане, і в певному сенсі так воно і є. Але єдиний реальний порядок, який існує, є з рук тих, які контролюють світові події і приховані в затишку своїх злих шляхів за зачиненими дверима.

Не будьте обманутими, діти. Ви повинні звернутися до Мене за допомогою, щоб злі події, заплановані таємними глобальними силами, могли бути ослаблені. Ваш єдиний шлях до справжньої свободи – це коли ви відродите свою віру в Мене. Це станеться скоро, Мої дорогоцінні діти, коли Я представлю Себе світові під час Попередження, яке стає щораз ближче.

Я закликаю вас молитися за тих, які мають зір, але які сліпі до Мого Найсвятішого Слова. Моліться за тих, які наполегливо продовжують спотворювати Моє Вчення і за Моїх висвячених слуг, які через боягузтво піддаються вимогам, що висувають їм уряди.

Зараз є тільки один Правитель, який керує майбутнім і це є Мій Предвічний Отець, Бог Сотворитель і Творець всього сущого. Йому виявляйте вірність понад усе і ви знайдете міцну основу, рухаючись вперед шляхом Істини.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.