154. Бог Отець: Одне з найбільш термінових Послань до людства

вівторок, 2 серпня 2011 р., 20:15

Я прийшов в Ім’я Мого Сина, Ісуса Христа. Я Бог Отець і хочу спілкуватися з усім світом. Я маю намір відкласти суворість Покарання, дати людству шанс відкрити свої серця на Істину Мого Існування. Вони, Мої дорогоцінні діти, повинні знати, що Я є Богом – насамперед Милосердя, а потім Справедливості.

Моє Милосердя простягнулося до надзвичайних меж. Я через силу молитви буду стримувати Мою Руку в Милосерді, щоб людина могла полегшити ненависть, яка проявляється в багатьох душах по всьому світу.

Остерігайтесь, Мої діти, коли Я попереджаю вас, що нездатність зупинити поширення гріха призведе до Покарання, яке знищить більшу частину людства. Таке Покарання не було засвідчене з часів потопу, який знищив землю за часів Ноя.

Я більше не дозволю вам, Мої невдячні діти, знищувати тих, які проявили відданість Мені. Я також не буду стояти остронь і не дозволю Єдиному Світовому Порядку заражати Моє створіння, Моїх дітей, Мою землю.

Прислухайтеся зараз до цього одного з останніх попереджень, яке дається людству. Відверніться зараз від дороги гріха і ви будете врятовані. Відверніться від своєї сліпої відданості спокусам сатани і його звабливих чар, які приваблюють вас любов’ю до самих себе і до матеріальних чудес. Якщо ви будете продовжувати оскверняти цей прекрасний світ, створений з любові до вас, так як ви це робите, то його більше не буде для вас, щоб ви завдавали йому будь-яку подальшу шкоду.

Я Є Богом Любові, повільним до Гніву, але Моя Терпеливість вичерпується. Ви, які продовжуєте калічити і нищити Моїх дітей через війни і контроль світових фінансів, знайте, що ваші дні полічені. Ваш шанс на Спокутування буде зараз вашим останнім шансом. Якщо ви не відповісте у відповідний спосіб під час великого Дару Милосердя, який є Попередженням, тоді ви і ваші поплічники будете знищені.

Моя Слава буде відома кожному чоловікові, жінці і дитині. Ті, які оберуть шлях до Мого Царства, будуть мати Вічне Життя. Ті, які цього не зроблять, зазнають темряви, подібної до якої вони ніколи не могли ні уявити, ні хотіти.

Послідовники сатани, які свідомо обожнюють його нечестивість, почуйте Мою обітницю. Вам, Мої загублені душі, ще раз буде запропонована Рука любові і миру під час Попередження. Вхопіться за неї, бо вона буде вашим рятувальним канатом для повернення в Лоно Моєї Любові. Якщо ви зігноруєте Мої благання, то будете страждати вічно і ніколи не повернетесь в Лоно Моєї заповітної родини.

Це є зараз, Моя дочко, одне з найважливіших попереджень, щоб врятувати ваших братів і сестер від болісного вогню вічного прокляття.

Цар Всевишній

Бог, Всемогутній Отець

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.