154. Бог Отець: Одне з найбільш термінових Послань до людства

Вівторок, 2 серпня 2011 р. Божого, 20:15

Я прийшов в Ім’я Мого Сина, Ісуса Христа. Я Є Бог Отець і хочу говорити до цілого світу. Мій намір полягає в тому, щоб тимчасово стримати тягар Покарання і дати людству шанс відкрити свої серця на Правду Мого Існування. Вони, Мої найдорожчі діти, повинні знати, що Я Є Богом насамперед Милосердя, а вже потім Справедливості.

Моє Милосердя безмежне. Завдяки силі молитви Я буду милосердно стримувати Мою Руку, щоб людство могло вгамувати ненависть, яка проявляється у багатьох душах по всьому світу.

Остерігайтесь, Мої діти, коли Я попереджаю вас, що нездатність зупинити поширення гріха призведе до Покарання, яке знищить більшість людства. Таке Покарання не мало місце ще з часів потопу, який знищив землю в часи Ноя.

Я більше вам не дозволю, Мої невдячні діти, знищувати тих, хто виявив Мені послух. Я не буду стояти осторонь і не дозволю Єдиному Світовому Порядку отруювати Моє Творіння, Моїх дітей, Мою землю.

Зважте зараз на одну з останніх пересторог, даних людству. Заверніть тепер зі шляху гріха і ви будете спасенні. Відверніться від своєї сліпої відданості приманкам сатани і його спокусливим чарам, які приваблюють вас через ваш егоїзм і матеріальні блага. Якщо ви, як і раніше, будете продовжувати оскверняти цей прекрасний світ, створений для вас з любов’ю, так як ви це робите, то в майбутньому його вже не буде і ви не будете спроможні завдавати йому подальшого руйнування.

Я Є Богом Любові, повільним до Гніву, але Моя Терпеливість вичерпується. Ви, які продовжуєте калічити і нищити Моїх дітей через війни і контроль світових фінансів, знайте, що ваші дні полічені. Будете мати тепер останній шанс на відкуплення. Якщо ви не відреагуєте відповідним чином під час Великого Дару Милосердя, яким є Попередження, то ви і ваші слуги будете знищені.

Моя Слава буде виявлена кожному чоловікові, жінці і дитині. Ті, хто вибере шлях до Мого Царства, отримають Вічне Життя. Ті, хто його не вибере, зазнають такої темряви, якої вони собі ніколи не уявляли, ані не хотіли б собі уявити.

Послідовники сатани, які свідомо обожнюють його нечестивість, почуйте Мою обіцянку. Для вас, Моїх загублених дітей, Рука Любові і Миру буде простягнута ще раз під час Попередження. Вхопіться за неї, бо це буде вашим рятівним канатом для повернення в лоно Моєї Любові. Якщо злегковажите Моїм благанням, то будете страждати у Вічності і ніколи не повернетесь в лоно Моєї улюбленої Родини.

Це є зараз, Моя дочко, одне з найважливіших попереджень для порятунку твоїх братів і сестер від болісного вогню і вічного прокляття.

Цар Всевишній

Бог, Отець Всемогутній

Bookmark the permalink.