1330. Молитва відлякує злого духа

Четвер, 12 лютого 2015 р. Божого, 18:00

Моя ніжно улюблена дочко, Я прошу всіх християн в усіх куточках світу присвятити більше часу на молитву, щоб отримати силу для перемоги над гріхом, який придушує світ і приносить страждання та різноманітні труднощі на вашому шляху.

Гріх може бути знищений завдяки молитві. Молитва є найпотужнішою зброєю проти зла і чим більше ви звертаєтеся до Мене, вашого Ісуса, тим легше Я зможу перемогти Мого супротивника. Я не вимагаю від вас нічого такого, що обтяжувало б ваші серця. Я прошу лише взивати до Мене, щоб Я допомагав грішникам уникати гріха, який може зароджуватися у їхніх серцях будь-якої миті.

Сила сатани є такою великою, що він легко маніпулює тими, яким бракує віри чи довіри до Бога. Він підбурює їх і спокушає при кожній нагоді. Людина в очах сатани є дзеркальним відображенням Бога, який створив її на Свій Образ. Сатана ненавидить кожну людську істоту з такою силою, що аж дух захоплює. Тільки людина, яка завжди перебуває насторожі до його тактики, може бачити Правду, коли зло приймає різні форми. Тільки людина, яка відкрита на Слово Боже – яка любить і знає Його – може протистояти впливу шахрая завдяки силі молитви.

Молитва відлякує злого духа і послаблює хватку, якою він тримає людство. Молитва є потужнішою ніж меч, який використовується в битві, бо вона не просто ранить ворога, а знищує його.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.