1325. Незабаром Небеса розійдуться і Вогонь Святого Духа перебуватиме над вами

Середа, 4 лютого 2015 р. Божого, 20:06

Моя ніжно улюблена дочко, в цей час з’являється глибока ненависть до всіх добрих речей, які походять від Бога, включно з Його Святим Словом. Любов у серці людини, яка в природній спосіб присутня в душі кожної народженої дитини у світі, охолола в серцях людства.

Доброчинність і взаємна любов випарувалася, як і було передбачено і людина обернеться проти свого брата, сестри, батька, матері і проти свого ближнього, коли остаточна битва за душі досягне свого апогею. Добрі, тихі і покірні будуть потоптані, а злобні, з душами, позбавленими любові, будуть кривдити тих, які насміляться говорити Правду.

Мій Отець, за Святим Наказом Якого Я промовляю до світу, доручив Мені зробити це Попередження. Приготуйтеся до зустрічі зі Мною віч-на-віч, бо незабаром Небеса розійдуться і Вогонь Святого Духа перебуватиме над вами. Ті, у кого чутливі серця і душі, наповнені любов’ю до інших, будуть нагороджені Дарами, які Я принесу у той день зі Собою. До інших Я кажу наступне: за кожне нікчемне слово, діло або вчинок, в якому ви винні і за біль, який ви завдали іншим, ви зазнаєте болю ваших гріхів, дивлячись на них Моїми Очима. Через те, що багато будуть шоковані, коли побачать стан своїх душ, Я прошу вас, не бійтеся. Просто довіртеся Моєму Великому Милосердю. Я приходжу не для того, щоб покарати або засудити вас, але щоб пробудити у вас любов до Мене, яку ви втратили.

Прийдіть усі, бо час Божого Втручання близький. Ті, які приготують свої душі через Акт Примирення і Сповіді, будуть збережені від болю очищення.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.