1321. Бог Отець: Я обійму кожну людину, расу, віросповідання і релігію

Неділя, 25 січня 2015 р. Божого, 15:45

Моя найдорожча дочко, наближається Моє Втручання, щоб відкрити очі Моїх дітей на Любов Мого улюбленого Сина, Ісуса Христа.

Я люблю усіх Моїх дітей і Я покличу кожного чоловіка, жінку та дитину віком старше семи років до Світла Милосердя Мого Сина. Підготуйтесь до Мого Втручання, бо воно настане раніше, ніж ви думаєте і будьте вдячні за цей Великий Дар. Духовна війна, свідками якої ви є у світі, стає очевидною на землі і між Моїми ворогами, які намагаються змусити замовкнути усіх тих, що відмовляються бути втягнутими в оману і тими, які не зраджують Мого Сина, виникне битва.

Коли впаде Рука Моєї Справедливості, буде випробувана віра усіх тих, які кажуть, що належать Моєму Синові і тільки ті, які готові іти за Хрестом, залишаться достатньо сильними, щоб проголошувати Правду. Незабаром павутина буде зірвана і ваше спадкоємство відкриється перед вами у повній мірі. Мої вороги, в більшості, відкинуть це Втручання і будуть боротися до кінця, заперечуючи Ісуса Христа.

Я обійму кожну людину, расу, віросповідання і релігію Світлом Мого Сина і багато побачать Його. В результаті це означатиме, що багато навернуться і попросять про право жити Вічним Життям у Славі Царства Мого Сина на землі.

Я обіцяв, що Мій Син займе Своє Місце на Своєму Троні, і це станеться. Ті, які не схочуть стати частиною Його Царства, зроблять свій вибір, опираючись на вільну волю, яку Я дав кожному з вас.

Я, ваш улюблений Отець, Творець всього, що є і що буде, благаю вас не змарнувати свого первородства. Якщо ви втратите його, вас поглине сатана, який є безжалісним, оскільки він – брехун, шахрай і обвинувачувач. Вам надається Дар, який не отримало жодне покоління перед вами і ви повинні молитися, щоб отримати Ласку прийняти Мою Прихильність.

Прийдіть до Світла, бо інакше ви будете засліплені темрявою на вічність. Це розірвало б Моє Серце навпіл, а Я не хочу втратити жодного з вас.

Я благословляю вас. Я веду вас завдяки цій Святій Місії, яка дається вам Пресвятою Трійцею, як і було передбачено.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.