1284. Моя Присутність струсоне землю і вона тремтітиме

Четвер, 4 грудня 2014 р. Божого, 22:55

Моя ніжно улюблена дочко, коли прийде час на Моє Друге Пришестя, буде чути сильний звук, подібний до гуркоту грому і небеса відкриються, так немов би було піднято велику завісу. Я з’явлюся у величному білому світлі, яскравішому за сонце і багато людей будуть засліплені цим Величним Світлом, яке буде Мене оточувати. Чим чистішими будуть душі, тим виразніше вони будуть бачити і вони радітимуть, коли побачать Моє Обличчя.

Моя Присутність струсоне землю і вона тремтітиме. Тоді настане велика тиша і прозвучить Мій Голос, коли Я проголошу, що це Я, Ісус Христос. Настане велика радість з боку тих, кого Я покличу – тих, які будуть благословенні Моїм Великим Милосердям. Але посеред любові та радості буде також великий смуток і страх. Ті, які не мають нічого, окрім ненависті до Мене, впадуть на коліна, стогнучи від болю і кидаючись у гніві та страху при вигляді Мене.

Ті, які звернуться до Мене в цей День і благатимуть Мене взяти їх у Мої Милосердні Обійми, будуть врятовані. Я дотягнусь до покірних, загублених, а також до тих, які будуть надто слабкими, щоб шукати Мене. Їм потрібно тільки прошепотіти ці слова:

«Ісусе, прости мені мої гріхи»,

і Я змету їх з ніг і піднесу до Мого Славного Царства.

Усі ви, які боїтеся Великого Дня Мого Другого Пришестя, знайте, що якщо ви любите Мене, то цей День принесе вам найбільшу радість. Якщо ви не знаєте Мене, то коли ви побачите Мене в цей День, тоді прийдете до Мене і відкриєте свої обійми, щоб привітати Мене. Тільки ті, які ненавидять Мене, відкинуть Мою Руку Милосердя. Я прошу вас довіряти Мені, щоб Я міг принести вам мир, бо в Мене немає наміру залякувати вас, оскільки Я Є Богом безконечної Любові. Тим з вас, які приймають Мій Великий Дар Вічного Життя, немає взагалі чого боятися і Я буду вести вас цим шляхом аж до того Великого Дня.

Мої Слова можуть здаватися жорстокими; Правду може бути дуже важко прийняти; але таким є стан світу, спричинений потворністю гріха, що коли б Я не попередив вас про цей День, то ви були б не підготовлені. Через вплив сатани біль гріха викликає ворожнечу, горе і страждання у світі, але незабаром Я принесу кінець усім гріхам.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.