1198. Турбуйтеся перш за все про власну душу, а тоді вже моліться за інших

Неділя, 17 серпня 2014 р. Божого, 17:18

Моя ніжно улюблена дочко, нехай не буде ніяких поділів між Моїми послідовниками в цій Місії порятунку душ, тому що цього бажає той, хто ненавидить Мене. Коли Мої улюблені християнські послідовники поділяються і коли вони б’ються один з одним в Моє Ім’я, це приносить Мені великий смуток. Мій смуток посилюється, коли ті, які проголошують Моє Слово, потім відкидають його, наносячи кривду іншим жорстокими методами, щоб нанести отруту.

Всі Божі діти рівні в Моїх Очах. Знайте, що добрі з-поміж вас не захищені від спокус сатани, в той час як ті зневірені, з ненавистю у своїх серцях, не є нечулими до Моїх Дарів. Кожен з вас є грішником. Ніколи не приходьте до Мене і не кажіть Мені, що якась душа недостойна Мене. Не засуджуйте іншу людину переді Мною і не називайте її злою, бо ким тоді є ви, як не попросту грішниками в Моїх Очах?

Світ повен любові. Але він також сповнений ненависті і байдужості до Мене, Ісуса Христа, через існування гріха. Тільки тоді, коли гріх буде викорінений, світ стане досконалим. Тому ви повинні турбуватись перш за все про власну душу, а тоді вже молитись за інших. Якщо ви будете так чинити, Я виллю Моє Милосердя на вас усіх. Якщо людина вивищує себе переді Мною і погано говорить про інших, вона прийде перед Мій Трон останньою, в той час як той, хто принижує себе переді Мною, прийде першим.

Коли ви по-справжньому приймете Моє Вчення? Чому ви говорите, що ви від Мене, якщо виявляєте ненависть до інших? Ви ніколи не станете гідними Мого Царства, поки не скинете свій плащ лицемірства і панцир гордині.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.