1181. Матір Спасіння: Той, хто не виявляє поваги до людського життя, не визнає Бога

Четвер, 24 липня 2014 р. Божого, 16:48

Мої дорогі Божі діти, ви ніколи не повинні забувати, якими особливими ви є в Божих Очах, бо Він любить вас усіх безумовно. Те, як Він любить вас, є поза межами вашого розуміння. Він усміхається, коли ви усміхаєтеся. Він сміється, коли ви смієтеся. Він плаче, коли ви засмучені болем та журбою і Він стає розгніваним, коли ви зазнаєте переслідувань від рук інших.

В цей час історії, коли народи повсюди заражені ненавистю і коли невинних людей катують, гноблять і вбивають, Його Рука досягне і покарає беззаконних. Коли людство бунтується проти Бога, виявляючи неповагу до Божих Законів і, зокрема, неповагу до життя інших людей, Його Покарання охопить світ. Той, хто не виявляє поваги до людського життя, не визнає Бога і Його Божественності.

Бог є Творцем і Автором Життя – Він дає його і тільки Він має Право його забрати. О, як багато смутку є в цей час у Його Небесному Царстві через агресію, яка розпалюється злим духом проти Його Творіння.

Ви повинні просити Бога полегшити страждання у світі, причиною яких є люди, чиї серця холодні та сповнені злоби і ненависті. Ті, які тероризують ближніх, потребують ваших молитов. Будь ласка, відмовляйте цю Молитву, щоб захистити слабких і невинних та щоб пом’якшити ті жахіття, які люди будуть змушені витерпіти у цей час.

Молитва Хрестового Походу [162]

Щоб захистити слабких і невинних

О Боже, Отче Всемогутній, будь-ласка, захисти слабких і невинних, які страждають від рук тих, чиї серця сповнені ненавистю.

Полегши страждання, які зносять Твої бідні безпорадні діти.

Дай їм усі Благодаті, яких вони потребують, щоб захистити себе від Твоїх ворогів.

Наповни їх мужністю, надією і милосердям, щоб вони могли віднайти їх у своїх серцях і пробачити тих, які їх мучать.

Я прошу Тебе, дорогий Господи, мій Предвічний Отче, пробачити тих, які кидають виклик Закону Життя, і допоможи їм побачити, як сильно їхні вчинки ображають Тебе, щоб вони могли виправити свої шляхи і шукати потіхи в Твоїх Обіймах.

Амінь.

Діти, моліться, моліться, моліться за захист тих, які страждають через свою вірність Богу, Предвічному Отцю, і за тих, які є жертвами жорстоких і безглуздих воєн.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.