1155. Світ є зголоднілим за Правдою Мого Слова

Вівторок, 17 червня 2014 р. Божого, 22:23

Моя ніжно улюблена дочко, Моя Армія Залишку зібралася у великій кількості і розсіяна по всіх частинах світу. Ті, які належать Мені, знають Мене, а завдяки Силі Святого Духа Я дав їм пізнати Себе через Силу Моїх Слів, які містяться в цих Святих Посланнях.

Моє Слово швидко притягне до Мене тих, які вже благословенні Святим Духом. В тих душах немає жодних сумнівів. Святий Дух через Мої Слова притягне і більш впертих, хоч вони можуть бути невпевненими у тому, чи це дійсно Я, Ісус Христос, є Тим, Який запрошує їх відповісти на Мій Заклик, однак вони з обережністю прийдуть до Мене. Вкінці вони приймуть Мене повністю. Окрім того є ще й ті, які вірять в Мене, але які не визнають того, що це Я їх кличу. З часом і вони відгукнуться на Мій Заклик. Але в чому полягає мій Заклик? Чи в тому, щоб просто засвідчити Себе? Ні, бо це є зайвим. Мій Заклик полягає в тому, щоб зібрати вас та підготувати, щоб всі християни допомогли Мені в Моїх пошуках по спасінню людства. Саме через Моїх улюблених учнів Я можу зробити багато.

Моя Місія полягає в порятунку душ і Я виконаю її, використовуючи вільну волю людини. Божа Воля полягає в тому, щоб дати життя і привести всіх Божих дітей під Божий Захист. Завдяки Святій Божій Волі всі душі можуть бути врятовані, але дорога до Вічного Спасіння пролягає через вільну волю, дану людині Богом. Саме завдяки вашій вільній волі кожен з вас сам обере своє майбутнє. Ви не будете примушені прийняти Боже Милосердя, але ви будете попрошені піти за Мною. Я ніколи не накажу вам зробити цього, тому що це ваше право – право вашої вільної волі – вирішувати для себе, що ви хочете зробити.

Деякі люди будуть вибирати мудро, бо вони будуть знати, що Я пропоную шлях Правди – Дорогу до Вічного Життя. Деякі люди будуть вибирати нерозумно і підуть невірним шляхом. Вони вчинять так, тому що не зрозуміють Правду, Слово Боже. Вони дозволять спокусам великих матеріальних принад, пристрастей та насолод відтягнути себе від Мене. Вони не вірять в життя після смерті і не відчувають докорів сумління за гріхи, які вони здійснюють, заспокоюючи свої егоїстичні бажання. Однак якщо вони побачать Правду і будуть заохочені іншими слухати Слово Боже і Мою Обітницю щодо майбутнього, то можуть змінитися. Вони можуть через Дар Навернення замешкати в Моєму Царстві.

Отож Мій Заклик є для того, щоб заохотити всі душі шукати Правду. Завдяки своїй вільній волі – і це має бути їхній власний вибір – вони дозволять Мені, своєму улюбленому Ісусові, врятувати їх. Я закликаю зараз усіх християн взятися за зброю і крокувати вперед, допомагаючи Мені зібрати ті душі, які розсіяні та загублені. З вашою допомогою Я можу заохотити усі душі з кожного віросповідання, раси і кольору шкіри прийти до Мене. Коли ви звернетеся до них, Я огорну вас великими Дарами Святого Духа, щоб ви могли досягти успіху і привели до Мене загублені душі, за якими Я тужу щосекунди.

Волею Бога є порятунок кожного. Але це стається завдяки вільній волі людини, яка вирішує прийти в Мої Обійми за своїм власним вільним вибором, щоб Божественна Воля Бога сповнилася, так як і повинна. Ідіть, ви усі і навчайте Правді Святого Євангелія. Світ є зголоднілим за Правдою Мого Слова. Мого Слова більше не навчають в належний спосіб. Людям має бути дана Правда – це є те, за що Я віддав Своє Життя. Без доступу до Правди – Мого Святого Слова – ви не зможете обрати вірного шляху до Вічного Спасіння.

Ось чому Я приходжу зараз – щоб принести вам Правду. Щоб привести вас до тями, щоб ви були готові і очікували на той Великий День без страху, болю та тривоги у ваших серцях. Якщо ви приймете Мене і довіритесь Мені цілковито, то ви будете перебувати в мирі.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.