1106. Бог Отець: Дуже небагато з вас відкинуть Нову Єдину Світову Церкву і тому Моє Втручання буде швидким

Неділя, 20 квітня 2014 р. Божого, 17:40

Моя найдорожча дочко, коли Я послав Свого Сина відкупити людство, світ відкинув Його так само, як він відкинув пророків, яких Я посилав перед Ним.

І коли зараз Я готуюсь послати Мого Сина вдруге і востаннє, щоб зібрати Моїх дітей і дати їм Вічне Життя, вони також відкинуть цей Великий Акт Милосердя. Через Моє Слово Я дав людині Правду, а вона продовжує відкидати її. Як легко вони забувають. Якими сліпими вони є, оскільки Я сказав світові, що принесу їм Моє Царство – Новий Світ без кінця – але вони не мають реального розуміння стосовно того, що означає їхнє спадкоємство. Не всі приймуть Милосердя Мого Сина і тому Я нагадую світові про те, що чекає на нього попереду, щоб вони прийшли і прийняли Моє Царство.

Мої діти будуть чинити великий опір тим численним чудам, які Я покажу світові перед Приходом Мого Сина. Буде багато розмов, але Мої вороги зроблять все, щоб обдурити Моїх дітей, щоб вони не підготували своїх душ до Славного Життя, яке Я приготував для кожного з вас.

Так само, як Мій Син воскрес із мертвих на третій день, так само Він об’явить Себе на третій день після трьох днів темряви під час Свого Другого Пришестя. Я бажаю, щоб ви були свідомі тих трьох днів темряви і не боялися їх. Освячені свічки забезпечать вас тим єдиним світлом, дозволеним Мною, щоб дати можливість тим, які люблять Мене, бачити і очікувати з радістю на Прихід Мого Сина.

Не бійтеся Моєї Любові до вас, ані Сили, якою Я володію, бо це для вашого ж блага Я дозволяю на всі ті події, які відбуватимуться у дні перед Великим Днем. Я дозволяю Моїм ворогам бродити по землі. Я дозволяю руйнівникам обманювати людину, бо так Я випробовую віру тих, які були благословенні Правдою. Але знайте наступне. Ті, які зрадять Боже Слово, будуть вкинуті у пустелю. Ті, що атакують і карають Моїх висвячених слуг, які люблять Мого Сина, будуть суворо покарані. Я дозволю слабким і тим, які легко дадуть себе звести, бути зведеними для того, щоб після сповнення Моїх Пророцтв, даних тобі, Моя дочко, вони покаялися і шукали Мене.

Діти, Я готую вас, щоб Моя Воля сповнилась і щоб ви жили в Моєму Царстві, бо ви для цього народилися. Світ, в якому ви живете, заплямований через злого духа і його вплив. Земля страждає в цей час від гріха більше, ніж будь-коли раніше і гріх тепер буде тільки розростатися, чого кожен з вас, зі справжньою вірою, стане свідком. Відсьогодні – від Великодня – вам потрібно буде пригадувати собі Правду кожного дня, бо без неї ви заблукаєте і станете загубленими.

Дуже небагато з вас відкинуть Нову Єдину Світову Церкву і тому Моє Втручання буде швидким. Я притягну вас до Себе, підніму вас на дусі, коли біль відступництва стане нестерпним і Я буду рятувати ваші душі будь-якими вибраними Мною засобами, щоб не віддати вас Моїм ворогам. Я бажаю, щоб ви доброзичливо ставилися до тих, які борються проти Мого Сина в зв’язку з цією Його Місією підготовки світу до Його Другого Пришестя. Я прошу вас просити Мене, вашого Предвічного Отця, проявити Милосердя до всіх тих, які намагаються перешкодити Моїй Руці, Моїй Щедрості, Моїй Владі і Моїй Божественності через цю особливу Молитву Хрестового Походу:

Молитва Хрестового Походу [147]

Боже Отче, прояви Милосердя до тих, які відрікаються від Твого Сина

О Боже, мій Предвічний Отче, я прошу Тебе проявити Милосердя до тих, які відрікаються від Твого Сина.

Я прошу за душі тих, які намагаються знищити Твоїх пророків.

Я благаю Тебе за навернення душ, які є загубленими для Тебе і прошу Тебе допомогти всім Твоїм дітям підготувати свої душі та поправити своє життя згідно з Твоєю Божественною Волею, в очікуванні на Друге Пришестя Твого улюбленого Сина Ісуса Христа.

Амінь.

Ідіть, Мої діти, і підготуйте всіх тих, яких знаєте, жертвуючи ці особливі молитви Мені, вашому Предвічному Отцю, задля Мого Великого Милосердя.

Я люблю вас усіх. Я Є Вселюблячий, Всетерпеливий і Я очікую на вашу відповідь. Ніколи не думайте, що Я не почую ваших молитов, бо ваші голоси є солодкими в Моїх Вухах, а ваша любов до Мене приносить Мені велику радість. Немає нічого, чого б Я не зробив для Моїх дітей. Нічого.

Ідіть в любові і радості, тому що ви можете бути впевнені, що Я Є Всемилосердний.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.