1059. Коли людська воля зіштовхується з Волею Бога, великий біль терплять обидві сторони

Неділя, 23 лютого 2014 р. Божого, 16:03

Моя ніжно улюблена дочко, коли людська воля зіштовхується з Волею Бога, великий біль терплять обидві сторони. Мій Отець дав людині Дар вільної волі і вона вільна у своєму житті робити такий вибір, який вважає за потрібне, а Бог ніколи не буде втручатися в цей Дар з Небес. Проте для тих, які бажають служити Мені беззастережно, з наміром допомогти Мені рятувати душі інших і які віддають Мені свій Дар вільної волі – для них ця подорож буде дуже важкою.

Коли ви віддаєте Мені свою вільну волю, щоб робити те, що необхідне для спасіння душ, то страждання, якого ви зазнаєте, буде дуже гостре. Хоч на той час ваша воля вже не належатиме вам, людська природа є такою, що між вільною волею людини і Волею Бога відбуватиметься боротьба. Багато людей, які люблять Мене і які хочуть сповнити Божу Волю у своєму житті, завжди будуть боротися. Для того, щоб задовольнити Божу Волю, душа повинна повністю відмовитися від почуття гордині та необхідності задовольняти свої особисті бажання. Тільки тоді ви по-справжньому зможете служити Богові, коли повністю довіритеся Йому і пожертвуєте Йому всі свої випробування та негаразди задля добра усіх.

Коли люди з добрими намірами, які служать Богу і намагаються жити так, як Він навчив, відпадають від Благодаті, то вони відчувають сором. Присоромлені тим, що уникали Бога і підвели Його через егоїзм, почуття власної вартості або зарозумілість, вони будуть приховувати своє обличчя від Божого Світла. Коли ці душі будуть освітлені Правдою, вони можуть, раптово і несподівано, почати сумніватися у своїй вірі. В одну хвилину вони люблять Бога всім своїм серцем і цілковито віддаються в Його Руки, а в наступну відрізають себе від Джерела Світла. Це відбувається тому, що особа, використовуючи людський розум, диктує Богові те, що вона готова зробити, щоб служити Богу, але, як правило, на своїх власних умовах. Так, душа може сказати Богові: «Я буду служити Тобі, але за умови, що Ти уділиш мені цю і оцю Ласку». Хіба ви не знаєте, що не можете служити двом панам, бо є тільки один Бог і Він всім управляє. Бог є Господь всього, що є і що буде. Людина є тут для того, щоб служити Богу, а Бог зробить все, що зможе, щоб потішити Своїх дітей.

Коли ви відчуваєте, що починаєте сумніватися в Богові, або втрачаєте довіру до Його Любові чи Його Обітниці, тоді ви повинні відмовляти цю Молитву Хрестового Походу, яка має бути відома як Молитва Віднови.

Молитва Хрестового Походу [137]

Молитва Відновлення

О Боже Всемогутній, о Боже Всевишній, поглянь на мене, Твого покірного слугу, з любов’ю і співчуттям у Своєму Серці.

Віднови мене в Своєму Світлі.

Піднеси мене знову до Твоєї Прихильності.

Наповни мене Благодаттю, щоб я міг пожертвувати себе Тобі в смиренному служінні згідно з Твоєю Найсвятішою Волею.

Визволи мене від гріха гордині і всього, що ображає Тебе і допоможи мені любити Тебе з глибоким і незмінним бажанням, щоб служити Тобі протягом всіх моїх днів на віки вічні. Амінь.

Будь-ласка, пам’ятайте, що відвернутися від Бога дуже легко і достатньо тільки однієї людини, щоб посіяла сумнів у вашій душі про Божу Доброту і Його Велике Милосердя до всіх Його дітей.

Але потрібно багато мужності і витривалості, щоб залишитися вірними Божому Слову і якщо ви не попросите в Нього Благодаті служити Йому у відповідний спосіб, то ви не зможете зробити цього власними силами.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.