1050. Матір Спасіння: Це час, коли душам доведеться терпіти біль Чистилища на землі

Четвер, 13 лютого 2014 р. Божого, 13:43

Моя солодка дитино, чому ти хвилюєшся через труднощі, з якими зустрічаєшся щодня у цій Місії? Хіба ти не знаєш, що Вся Влада знаходиться в Руках Мого Отця, Бога Всевишнього?

Коли людство переживає остаточне очищення, воно може бути неприємним, але без нього душі не будуть очищені. Це час, коли душам доведеться терпіти біль Чистилища на землі. Тільки ті, які є чисті і з чистими душами, можуть увійти в Новий Рай, яким є Царство Боже. Тому замість того, щоб боятися, Я закликаю усіх вас прийняти Боже Втручання у світ. Змиріться з тим, що має бути і що повинно статися та зі всіма діями, необхідними для того, щоб захистити усіх вас від злоби і несправедливості, які будуть нав’язані людському роду тими, які віддані тільки собі і тим, які є слугами сатани.

Бажанням Мого Сина, насамперед, є об’єднати всі ті невинні душі, які не вірять в Бога. Мій Син знає, що ті, які люблять Бога, але які, можливо, не приймають Його, з часом повернуться до Нього. Він покладає надію і на тих, які по-справжньому люблять Його, але які відкидають Його Втручання через ці Божественні Послання, бо вони також прибіжать до Нього. Це ті, які не знають Його і які відмовляються визнати те, Ким Він Є, викликають у Нього найбільшу тривогу. Тому завжди пам’ятайте, що ці загублені душі будуть першими, яких Мій Син прагне найбільше. Це ті люди, які ранять Його найбільше, які викликають у Ньому жахливий біль і страждання, і які були причиною Його Кривавих Сліз, коли Він терпів Агонію в Гетсиманському Саду.

Кари посилаються не тільки як покарання за гріхи людства, але й як засіб повернення людей до тями і для того, щоб вони впали в покорі на коліна. Коли людина очищується від своєї зарозумілості, від віри у свою власну велич і від помилкового переконання, що її сила більша за Силу Бога, то тільки через таке очищення вона може бути гідною постати перед Богом.

Людина, яка перебуває в смертному гріху і відмовляється покаятися, ніколи не буде в стані витримати болю Божого Світла. Тому це – Акт Милосердя, через який Бог втручається, щоб підготувати таку душу, щоб вона також могла розділити Божу Славу. Саме завдяки Божій Любові і Великодушності Він дозволяє на ці важкі часи, які вже розпочалися. Не тому, що Він хоче попросту покарати Своїх дітей за їхні провини, але для того, щоб зробити їх гідними Вічного Життя.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.