1025. Хто з-поміж вас буде достатньо сильним, щоб прийняти Мою Чашу страждань з усім, що вона несе із собою

Неділя, 19 січня 2014 р. Божого, 14:35

Моя ніжно улюблена дочко, яка людина з-поміж вас, котра декларує себе Моїм святим послідовником і вихваляється цим фактом, прийме Мою Чашу?

Хто з-поміж вас буде достатньо сильним, щоб прийняти Мою Чашу страждань з усім, що вона несе із собою? Відповідь є наступною – дуже небагато з вас. Однак ви вважаєте себе виправданими, коли бичуєте Мене через Мої вибрані душі, які добровільно прийняли Мою Чашу.

Вибрані душі, візіонери, пророки і провидці прийняли Мою Чашу, тому що вони віддали Мені свою вільну волю на Моїх умовах – не на своїх. Коли ви декларуєте себе всезнаючими і добре обізнаними в Моєму Святому Слові, але не приймаєте страждань, які зносили Мої бідні переслідувані пророки, то ви не знаєте Мене. Якщо ви не знаєте Мене, то не можете по-справжньому любити Мене. Якщо ви не любите Мене, то не поширюєте Правди. Натомість ви вибираєте, які частини в Пресвятому Євангелії вас влаштовують, а потім використовуєте їх як критерій, щоб бити Моїх пророків і всіх цих вибраних душ, які несуть Мій болісний Хрест.

Якщо ви топчете інші душі і поводитеся з ними жорстоко в Моє Ім’я, то ви є заражені ненавистю. Ненависть походить від сатани. Вона не походить від Мене. Коли ви постанете переді Мною під час Попередження – Просвітлення Сумління – Я покажу вам, як ви Мене образили. Все ж багато з вас, винних у перекручуванні Моїх Слів Любові на слова ненависті проти Моїх пророків, зухвало стоятимуть переді Мною. Ви настільки наповнені самолюбством і гординею, що навіть Мені, Ісусові Христові, буде важко притягнути вас до Себе.

Ваша ненависть до інших відокремлює вас від Мене.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.