144. Бог Отець: Не буде жодної людини, яка б не почула Слово Мого Сина, поки надійде час на Його повернення

Субота, 23 липня 2011 р. Божого, 17:15

Я прийшов в Ім’я Мого улюбленого і найдорожчого Сина, Ісуса Христа.

Моя вибрана дочко, хоч часом ти не можеш зосередитися на заклику Мого улюбленого Сина слухати Його, коли Він говорить, але ти виросла в Моїх Очах через дар, який Йому пожертвувала. Твій дар стати жертовною душею, щоб допомогти Йому рятувати мільйони душ, спричинює те, що Він плаче від радості і полегшення. Тому що так багато душ тепер гине у вогні Пекла, кожен день, щосекунди і з кожним твоїм подихом.

Моя дочко, Мій Син тепер потребує твоєї цілковитої відданності. Не вагайся виконувати кожен Його наказ. Твоє серце є повне любові і смирення не тільки до Мого Найдорожчого Сина, а й до всіх Моїх дітей. Будучи зворушеною Святим Духом, ти будеш миттєво відчувати любов до незнайомців, в яких бачитимеш Моє Світло. Ти, Моя дочко, була обдарована Ласками, щоб мати змогу бачити любов і зло у кожному. Ти можеш також швидко розпізнати гріх у бідних зведених душах.

Для виконання цієї Праці ти повинна оточити себе всяким видом захисту. Я буду стерегти тебе, Моя дочко, і твоїх близьких, тому що тепер ти будеш ще лютіше атакована через злого. Молися і щоденно проси Мене про цей захист і так уникнеш наслідків наростаючого переслідування. При поширенні цих Послань ти повинна взивати Мене на допомогу, щоб Голос Мого Сина був почутий і належно вшанований.

Моя посланнице, Моя дочко, ти маєш на разі мале розуміння того, чого від тебе вимагаю. Тому, на даний час, тобі може бути надана обмежена інформація. Тепер будеш натхненна Мною і працюватимеш під Моїм Захистом, щоб сповнити ті пророцтва, які передбачають, що Слово Мого Сина буде поширено серед всього людства, так як і Святе Євангеліє. Не буде жодної людини, яка б не почула Слово Мого Сина, поки надійде час на Його повернення. Ти отримала це завдання і за цей Дар повинна схилити голову, усвідомлюючи це хвалебне покликання з Небес.

Моя дочко, тобі буде надана допомога у всіх відношеннях, але ти повинна повсякчас бути слухняною Моєму Сину. Підведися зараз, Моя дочко, тому що людство повинно почути Слово Мого Сина про Попередження, яке Він тобі передає, щоб людські душі не терпіли пекельних мук, якщо б померли в смертному гріху перед отриманням можливості бути відкупленими Моїм Сином під час Попередження.

Дозволь, щоб Мій мир наповнив твою душу, а Моє Серце огорнуло кожен твій рух. Ніколи не відчувай себе самотньою у цій Праці, оскільки ти є ведена кожної хвилини дня.

Бог Отець

Bookmark the permalink.