143. Зараз ви перебуваєте в середині Скорботи

Середа, 20 липня 2011р. Божого, 23:00

Моя дочко, ти є, як вже знаєш, найбільш неправдоподібним візіонером через брак твоїх знань на тему святих справ. Однак ти є вибраним посланцем. Ти повинна зрозуміти, що не будеш в стані захистити Мої Послання з жодним реальним авторитетом, тому мовчи, коли тебе попросять розтлумачити Мої Послання.

Тебе будуть провокувати і тобі будуть кидати виклик, щоб втягнути тебе в релігійні і, зокрема, в есхатологічні дебати, але ти не повинна відповідати або надавати відповіді, використовуючи власну інтерпретацію. Через цю Працю тебе не любитимуть. Серед Моїх відданих послідовників, зокрема серед богословів і тих, хто вивчав Писання усе своє життя, зросте духовна заздрість по відношенню до тебе. Тому мовчи, бо у тебе немає ані знань, ані авторитету, щоб це робити.

Просто дотримуйся Моїх вказівок і стримуй себе від зайвих слів. Молися, коли Я прошу про це і допомагай об’єднати Моїх послідовників і почитателів, які зобов’язалися допомагати тобі у цій Праці.

Часу залишилось обмаль. Все відбуватиметься швидко. Попередження вже близько, тому не так багато маєте часу на молитву за ці бідні душі, які можуть бути втраченими. Відмовляючи Мою Вервицю до Божого Милосердя і жертвуючи її особливо за ці душі, багато мільйонів буде врятовано.

Ви перебуваєте в середині того, що називається Скорботою, яка була передбачена в Моїй Святій Книзі. Друга частина, Велика Скорбота, розпочнеться, як Я вже казав, наприкінці 2012 року. Не йдеться тут про те, щоб посіяти в тобі страх, Моя дочко, але про те, щоб усвідомити тобі нагальну потребу в молитві Моїх дітей про Мою допомогу.

Завдяки молитвам Моїх візіонерів по цілому світі, сила Нового Світового Порядку, керованого масонськими групами, починає слабнути і відкриватися вашим очам. Багато з тих пожадливих до влади глобальних організацій будуть смиренно поставлені на коліна, коли вони даватимуть відповідь за свою нікчемність не тільки перед Богом Отцем, але й перед тими, за кого несуть відповідальність на цій землі.

Вже зараз спостерігай, як ці потужні групи намагаються перевершити одна одну, приховуючи свої власні гріхи і правду від тих осіб на високих становищах, яких вони побоюються. Все це, Мої діти, спричинено через молитву. Бог Отець зараз боротиметься, щоб покарати цих людей ще до того, як вони зможуть реалізувати свій диявольський план, який готують задля контролю над Моїми дітьми.

Це є болісний час, Мої діти, тому що вплив сатани ніколи не був настільки потужним, як у ці останні дні його правління на землі. Тому всі ви, діти, боріться проти його злої діяльності. Достатньо тільки поглянути на створений ним хаос, через який він змусив брата повстати проти брата, країну проти країни. Він впроваджує поміж усіх вас ненависть та відсутність поваги до життя інших людей. Є також чиста ненависть, яка прищеплюється Моїм дітям проти Мене, їхнього улюбленого Спасителя. Ненависть, яку він розпалює до Мого Отця, досягла масштабів епідемії. Найсильніша форма ненависті, проявлена до Мого Отця, має місце тоді, коли людина заперечує Його Існування.

Який біль ви маєте відчувати, Мої діти, якого вам доводиться зазнавати у сучасному світі. Жодна людина не може ігнорувати того глибокого і тривожного неспокою, який викликаний сатаною та мільйонами його демонів, що проникли у цей світ. Я доведу вам зараз Мою Любов через Моє Попередження, коли прийду знову, щоб врятувати вас через Милосердя Бога Отця. Вірте в Мене і Мого Предвічного Отця і вам не буде чого боятися. Якщо проігноруєте те, що зараз відбувається, то не зможете належним чином підготуватися.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.