142. Вашою вибраною зброєю є любов до Мене

Вівторок, 19 липня 2011 р. Божого, 23:45

Моя ніжно улюблена дочко, на щастя, після короткої перерви ти повертаєшся до своїх звичних буднів. В результаті ти станеш сильнішою, але прошу, пам’ятай, що маєш бути постійно зосередженою лише на Мені.

Моя любов до усіх Моїх дітей є потужною і сильно відрізняється від тієї любові, про яку вільно говорять у цьому світі. Мої діти відчувають Мою Любов тоді, коли Я стукаю до них і вони відчиняють Мені свої двері. Коли Я підходжу до їхніх дверей, вони мають дві можливості. Вони можуть відчинити двері і запросити Мене, або можуть Мене не впустити. Якщо ви дозволите Мені увійти до своєї душі, то Моя Любов проникне ціле ваше єство. І ви відкриєте, що ця Любов є такою сильною, що може дивовижно обеззброїти або порадувати до такої міри, що не матимете змоги стриматися від того, щоб поділитися цією доброю новиною з іншими.

Ви, Мої улюблені вірні послідовники, які любите Мене, знайте, що з огляду на вашу побожність і любов до Мене, Я дозволю, щоб Моя Любов випромінювалася з вас так, що стане заразливою і буде розповсюджуватись, обіймаючи інші душі. Після того, як ви впустите Мене у ваші серця, Я наповню вас Благодаттю Святого Духа і ви зможете сказати всім те, про що зараз повинен вам розповісти.

По-перше, Я люблю вас з глибокою ніжністю у Моєму Серці. По-друге, через Мою Любов Я буду викорінювати зло в сучасному світі, щоб мати змогу запровадити всіх Моїх дітей в обійми вашого завжди люблячого Творця, Бога Отця.

Прошу, щоб жоден з вас, Моїх відданих послідовників, не впускав страх до свого серця, тому що Велике Попередження наближається з кожним тижнем. І коли цей Великий Акт Мого Милосердя відбудеться, ви радітимете, оскільки Моїм Даром для вас буде те, що ви станете ближчими до Мого Серця, аніж були до цього. Це вас настільки зміцнить, що ви без вагань будете рухатись у напрямку Нового Раю на землі, таким плавним буде цей перехід.

Моя Любов зараз сильніша, ніж будь-коли. Мої улюблені послідовники, зробіть усе можливе, щоб поширити Моє Слово. Використовуйте усі доступні засоби, щоб розповісти людям про підготовку до Попередження. Ви є сміливими, Мої діти, і тим приносите радість і щастя Моєму зболеному Серцю, яке щосекунди тужить, щоб врятувати всі Мої загублені душі.

Я покладаюся на вас зараз. Моліться так сильно, як тільки можете за грішників, які не переживуть випробування, яке принесе Попередження. Ідіть тепер, Моя сильна і любляча Арміє. Вашою вибраною зброєю є ваша любов до Мене. У своїх серцях ви знатимете, що це Я – Той, Хто говорить і стукає у ваші двері. Тепер ви повинні стукати в двері Моїх висвячених слуг по всьому світі і переконатися, що вони читають Моє Найсвятіше Слово.

Ваш улюблений Спаситель і Відкупитель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.