140. Об’єднайте ваші сім’ї, щоб насолоджуватися Новим Раєм на землі

Субота, 16 липня 2011 р. Божого, 23:00

Моя ніжно улюблена дочко, коли душі є загубленими, зовні може здаватися, що вони сповнені радості і живуть повноцінним життям. Насправді вони можуть бути загубленими для Мене і це приносить Мені великий смуток. Так багато душ у цьому світі клопочуться своїм повсякденним життям, мають багато різних справ і є такими зайнятими, що забули, що цей світ зроблений із глини, що час їхнього перебування тут такий короткий, що всі особисті речі в кінцевому підсумку стануть нічим, що люди після смерті перетворяться в глину, лише їхні душі залишаться живими і ніколи не помруть. Душа існуватиме вічно.

Я кажу вам зараз, Мої діти, об’єднайте свої сім’ї та друзів близько Мого Серця. Якщо ви зробите це, то усі разом будете насолоджуватися Новим Раєм на землі протягом 1000 років. Це Моя обіцянка для вас усіх. Живіть відповідально. Ви повинні дбати, в першу чергу, про свої сім’ї на цій землі. Завжди довіряйте Мені.

Приведіть до Мене ваші сім’ї. Якщо не захочуть прийти добровільно, моліться до Мене і Я дам їм заохочення, якого вони потребують. Я завжди відповідаю на молитви з проханням про спасіння душ.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.