8. Знак Кінця Часів – однак Слава повернеться на землю

Неділя, 14 листопада 2010 р. Божого, 23:00

Моя дорога дочко, не почувайся винною через ті сумніви, які ти сьогодні відчувала. Це природно. Твоє розуміння духовних справ є не настільки сильним, яким би мало бути, але все це в порядку речей.

Я буду вести тебе, і з часом, ти зрозумієш мету твоєї Місії. Я потребую, щоб ти була сильною в своїй Праці і слухняною Мені. Це є важке Завдання і воно буде емоційно виснажливим для тебе.

Я посилаю тобі духовного керівника, щоб допомогти тобі впоратися з тим величезним Завданням, яке має бути виконано. Це є таке Завдання, що без цієї Праці багато душ було б втрачено на користь злого духа. Моя дочко, ти зобов’язала себе до цього Завдання ще до того, як Я тебе послав, щоб виконати цю Працю.

Я веду твого духовного керівника. Він пізнає Правду, коли ти говоритимеш. До цього часу, на протязі останніх двох днів, ти пізнала тільки деякі гріхи людства у спосіб, який дотепер був для тебе неможливим. Ти побачила різницю? Коли ти дивилася на Моїх дітей, чи відчувала щось особливе? Ти побачила їх в іншому світлі, чи не так? Це Сила Святого Духа, якою Я благословив тебе.

Любов, яку ти відчула у своєму серці до Моїх дітей і священика, якого бачила сьогодні на Месі [Святій Літургії], було також Даром для тебе через Силу Святого Духа. Ти побачиш, відчуєш і почуєш зараз гріхи людства до такої міри, що відчуєш той біль, який відчуваю Я. Побачиш також своїми очима Любов, якою Я обдаровую Моїх дітей, в яких віддзеркалюється Моє Серце.

Не бійся цих Дарів, Моя дитино. Не думай, що ти не зможеш впоратися з цим Завданням, бо Сила, яку отримаєш через Мої Ласки, зробить тебе дуже сильною. Ти більше ніколи не будеш озиратися назад. Ані не будеш цього прагнути.

Зараз ти почуваєшся слабкою. Це відчуття Моєї Божественної Сили, яка розливається по твоєму тілі. Це тепло є Любов’ю, яку Я маю до тебе. Не плач, Моя дитино. Дотепер ти була незвичайно сильною і такою приймаючою, хоч Я лише кілька днів тому вперше заговорив з тобою. Ні, Моя дочко, це не плід твоєї уяви. Ти продовжуєш запитувати себе і своїх близьких.

Ті, які продають свої душі сатані

Зараз пиши наступне. Світ прогинається під тягарем темряви і злобної змови злого духа, який і надалі зваблює та спокушає Моїх улюблених дітей. Вони були спіймані в пастку до такої міри, що багато з них звиваються як звірі, навіть перед обличчям людства. Як багато бідних душ, що живляться похіттю, жадібністю і марнославством постають перед тими, які мають віру, в такому сумному стані. Вони у своєму марнославстві вірять, що мають реальну владу. Владу, яку пообіцяв їм сатана. Багато з цих дітей вирішили продати свої душі і гордо вихваляються тим фактом.

Більшу кількість Моїх дітей приваблюють чари і багатство його обіцянок, щоб це бачив увесь світ. Ні, вони не соромляться вихвалятися тим фактом, що належать йому. Обіцянки, які він їм склав, це не просто брехня, вони були дані їм з чистої ненависті. Сатана ненавидить людство.

Він бреше Моїм дітям, стверджуючи, що може дати усе, але, на жаль, це тільки брехня. Усі, які йдуть за ним і за його порожніми обіцянками, не можуть бути і не будуть врятованими.

Моліться, моліться, моліться за Моїх дітей. Моя дочко, Я знаю, що ти втомилася, але зверни на це увагу. Віруючі, які є літеплими, які ще не повністю віддалися сатані, також повинні бути обачними. Вони, в тому числі Мої послідовники, і деякі з Моїх висвячених слуг, єпископів і кардиналів насміхаються з віри Моїх дітей. Їхня духовність була втраченою через жадібність у певних колах, де золото і багатство маскують Божественні Дари, які вони отримали як Божі учні.

Церква втратила вірний напрямок своєї дороги і занурилася в темряву. Це, Моя дитино, було передбачено і це є знак Кінця Часів. Власне тоді з’явиться останній папа і світ буде загублений під помилковим правлінням лжепророка.

Одкровення про те, що передуватиме Моєму Другому Пришестю, буде переказане тобі заздалегідь, Моя дитино, щоб твої слова були почутими, щоб душі змогли підготуватися перед Великим Попередженням. Не турбуйся. Життя буде продовжуватися. Слава повернеться на землю. Мої діти будуть визволені з пазурів злого духа і він буде знищений. Дуже важливо, щоб він потягнув за собою Моїх дітей через обман у глибини Пекла.

Моє Слово має бути сильним, Мої діти повинні його почути. Це Попередження Я даю з Чистою Любов’ю, тому що Я приходжу як Суддя, а не як Спаситель. Завдяки молитвам Моєї улюбленої Матері і Моїх послідовників в усьому світі, час Суду в минулому було відкладено. Цього разу так не буде.

Нікому не буде відома дата Мого Другого Пришестя

Ні тобі, ні Моїм дітям не буде повідомлена ця дата. Вона не може бути виявленою. Ось чому важливо, щоб усі Мої діти були підготовленими. Ті, які залишаться не підготовленими, не зможуть сказати, що їм не було надано Правди. Коли настане Попередження, вони усвідомлять Правду. Ті, які висповідаються і визнають свої гріхи, отримають Моє благословення. Якщо вони цього не зроблять, то будуть вкинуті до Пекла. Для них Моє Милосердя буде вже недоступним.

А зараз іди, Моя дитино. Підготуй Слово, щоб світ міг Його почути. Скажи Моїм дітям, віруючим, щоб не боялися. Скажи їм, щоб молилися за невіруючих. Потім скажи невіруючим, щоб вони повернулися до Мене. Зроби все можливе, щоб схилити їх відкрити свої серця.

Твій Спаситель
Ісус Христос
Який приходить судити живих і мертвих

 

Аудіо

Bookmark the permalink.