Предвічний Отець зупинить новий  світовий порядок

Trójca ŚwiętaПредвічний Отець зупинить новий  світовий порядок перед остаточним переслідуванням Його дітей.

П’ятниця 8 липня 2011 р. Божого 15:30

Моя ніжно улюблена донечко, Я розумію, що ця праця дуже втомлює тебе і що потребуєш тижневого відпочинку, але послухай що маю сказати.

Мої діти повинні прокинутись зараз і побачити потрясіння в світі, де рясніють фінансові кризи. Скажи їм, що в той час як людська пожадливість була частково причиною занурювання їх у борг, то банківська криза була свідомо спланована всесвітнім порядком.

Багато, хто читає це повідомлення, будуть посміхатися і розпитувати про цей факт, але вони також повинні знати, що якщо вони не піднімуться і не захистять свої права, вони будуть змушені прийняти знак звіря, щоб отримати доступ до їхніх грошей.

Нова світова валюта буде представлена недовірливому світові

Нова світова валюта, яка буде представлена в недовірливому світі, призначена для управління вами. Тоді, як тільки це станеться, вони будуть намагатися позбавити вас їжі. Якщо Мої діти не приймуть цю реальність зараз, вони будуть беззахисні, коли вони опиняться під контролем Нового світового порядку, на чолі з масонськими силами. Підготуйтесь тепер, діти Мої, тому що, хоча Попередження буде навертати мільйони, в тому числі лояльних до єдиного світового порядку, цього не буде достатньо, щоби зупинити цих злих рабів сатани і антихриста. Без контролю ваших грошей, вам буде важко відстоювати свої права на майно, продукти харчування і здоров’я, ці три речі, за якими вони будуть наглядати, якщо ви не почнете голосно відстоювати свої права тепер. Зупиніть ваших лідерів у їх напрямках. Не дозволяйте їм залякати вас. Якщо достатньо ви підготовитесь до такого злого жахливого плану, то ви зможете попередити інших.

Плануйте вже зараз свої запаси продовольства Zapasajtesia zernom

Плануйте запаси продовольства зараз. Вирощуйте і купуйте насіння, які будуть підтримувати ваше життя. Купіть срібні або золоті монети, так щоби ви могли купити те, що необхідно. Найголовніше знайти місця, де спільно ви зможете зустрічатися на Святій Літургії, бо з часом, ваші церкви будуть спалені.

 Прислужники сатани як мурашки, розмножуються на тисячі

Ніколи не приймайте цей знак, чіп звіра. Моліться, моліться, щоб вашому будинку було надано особливе благословення для захисту вас від армії, яка намагатиметься вивести вас з вашого будинку. Прислужники сатани, як мурашки. Вони розмножуються в тисячі щогодини. Ви, мої діти, повинні молитися зараз і боротися з цим рядом звірств, спланованих новим світовим порядком, який виділяє слину при думці про контроль над світом. Зробіть запаси посвячених свічок, вони будуть тримати вас у світлі захисту. Якщо ви не хочете стати рабом цієї огидної доктрини, то ви повинні планувати зараз.

Zapasy prodowolstwijaКупіть газові плити, ковдри, сушені і консервовані продукти харчування, таблетки для очищення води і свічки, поряд з релігійними образами, щоб підтримати вас і ваші родини під час Великої Кари, яка послідує за Попередженням.                                            Молитви вже зменшили вплив Великого Покарання, але ви, Мої діти, повинні бути напоготові в усі часи. Будьте обережними у вашій підготовці, щоби ви змогли пережити велике організоване бомбардування, яке буде гіршим, ніж те, що сталося з євреями, під час правління слуги сатани – Гітлера.

Беріть до уваги це попередження холоднокровно. Через підготовку заздалегідь, ви берегтимете себе від збурювання, запланованого новим світовим порядком. Ті з вас, хто бере участь в новому світовому порядку, почуйте Мене зараз. Розкайтеся. Візьміть до уваги Попередження і те, що вони пропонують вам – шанс повернутися спиною до сатани і полум’я пекла.

Поради для служителів Церкви

Мої посвячені слуги, зосередьте свій погляд на Мені зараз, і моліться до Духа Святого, щоб допоміг вам бути пильними і розпізнати лжепророка, як тільки він покаже себе у вашому середовищі. Під час переслідувань вам потрібно збиратися в групи для того, щоб Мої діти змогли отримувати Пресвяту Євхаристію.

Рука Мого Отця готова впасти зараз з великою силою на тих злих, зарозумілих лідерів банків, влади західних і східних держав, які в своєму прагненні контролю таємно планують контролювати всіх вас. Мій Вічний Отець зруйнує всі їхні справи, щоби запобігти  переслідуванню, яке вони планують проти Моїх дітей. Він не дозволить на це. Пам’ятайте, діти, Бог Вічний Отець хоче захистити всіх вас. Але Його терпіння вже закінчилося. Він буде, до самої останньої хвилини, приймати тих, хто звертається до Нього за прощенням. Однак, Він тепер буде діяти з великою Силою щоб зупинити  ці жахливі режими, які завдають біль решті Його Творінню.

Саме через любов до Своїх дітей Він це робить. Для тих, хто говорить, що Бог Отець не може гніватися через Його Любов до всіх, знайте це. Так, Він гнівається і Його Гнів виправданий через злу несправедливості, яка вчиняється Його Найдорожчій Родині. Він об’єднає всіх Його дітей жити в мирі, нарешті, всіх – у вічності.

Діти, пам’ятайте бачити всі ознаки навколо вас, безліч воєн, відсутність грошей, нестача продовольства, відсутність медичної допомоги і прийміть, що це – робота від лукавого. Це не є ділом Бога Вічного Отця. Він буде недовго допускати ці вчинки. Будьте вдячні, що Він вживає заходів, оскільки, якщо би не Він – Його Творіння будуть знищені. І Він не дозволить, щоб це відбулося.

Ваш Люблячий Ісус.

Спаситель людства.

Відкупитель світу.


Світове панування, знак антихриста і звіра.

Понеділок 15 листопада 2010 р. Божого 11:00

Зараз уже дізнаєшся Правду, Мої послання приймаєш як дійсність.

Дочко Моя, пиши: оскільки Мої передбачення швидко розкриваються (один за одним), то вони стають очевидними для багатьох.

Першими знаками можна вважати ті зміни, які відбудуться в Моїй Церкві. Це не що інше, як введення шахраєм в оману Моїх апостолів.

Другий знак покаже, скільки з вас не захоче бути під контролем своїх країн. Це включає в себе контроль всіх матеріальних благ, а також контроль над армією. Діти Мої, ваші керівники та всі ті, хто відповідальний за людей, повністю втратять свою владу. Стануть такими, як човен без весляра. Цей човен не буде мати мети на шляху, і всі пропадуть, хто будуть знаходитися в ньому. Діти Мої, зараз ви повинні дуже багато молитися, щоб ослабли ті пута, в які вас затиснуть ці люди.

Вони не від Бога, а через їх оманливий зовнішній вигляд, за яким вони ховаються, ви не зможете впізнати їх, не дізнаєтеся про цю впливову владу, яка таємно діє. Ви, Мої діти, не будете найрозумнішими, ви будете думати, що (лише) живете у важкі часи, а це все було так задумано. Ви ж повинні вистояти.

Знак звіра

Не приймайте знак!Chipowanije

Якщо більшість з вас його не прийме, тоді зміцнієте в більшості.

Цей знак – знак звіра буде вашим падінням. Не є цей знак тим, як здається. Якщо ви погодитеся, тоді все більше і більше стануть вас витісняти, стануть вами керувати.

Остерігайтеся плану шахрая, він спрямований знищити все, що може нагадати про Вічного Отця і викреслити з вашого життя вчення Святого Письма. Із цим ви зустрінетеся в школах, в університетах, у лікарнях і в конституції ваших держав. Найбільш жахлива справа, яка завдає Мені глибокий біль, буде тоді, коли ліквідують Вчення Святого Письма, а зроблять це саме ті, які регулярно показують свою повагу до Божого Спасителя. Побачите, дуже близький той час, коли заборонять Вчення Мого Слова і Правди, і буде каратися.

Діти Мої, за Моє Ім’я будете багато страждати. За це відповідальні злі сили. Їх веде сатана. З ними зустрінетеся скрізь, а в основному в тих установах та організаціях, від яких залежить ваше життя. Діти Мої, не турбуйтеся за себе. Турбуйтеся краще за ті ошукані душі, яких уразив шахрай і їм зараз важко звільнитися від нього. Його капкан дуже сильний. Не можна вірити цим людям. Вважайте на те в який спосіб контактуєте з ними. Вони хочуть володіти всім. Ви побачите, їх дуже важко перемогти, тому, що вони володіють тими благами, які необхідні для вашого виживання. В їх руках банки, нерухомість, податки, продукти харчування.

Все це не буде довго тривати, тому, що їхні дні полічені. Люди, які залишаться в рабстві сатани, з жахом будуть падати в глибину пекла. Страх і жах їх долі не можна описати. Якщо б хто не будь, тільки одним оком поглянув на їх муки, від страху впав би мертвим, як камінь.

Битва розпочинається і поширюється, але Рука Вічного Бога Отця, незабаром вдарить покаранням за ті гріхи, які охопили землю і за які Я віддав Своє Життя. Ніхто не може вважати себе дитиною Бога, якщо згодний жити поряд із темним, але упорядкованим військом руйнівника. Це зле військо, яке повне демонами пекла, допускає такі злі вчинки, що невинні люди навіть не змогли б уявити.

Не хочу лякати Моїх дітей, хочу тільки відкрити перед ними ту Правду, яка незабаром настане. Встаньте, діти Мої, подолайте владу зла, ще до того, як вона переможе вас. Обережно ставтеся до всіх форм законів. Завбачливо спостерігайте за тими керівниками, які щодня контролюють ваші гроші, доступність до них, адже без грошей ви не зможете себе прогодувати і жити.                                

Уже зараз готуйте собі запаси продуктів харчування.

Ви не отримали цього Послання в спосіб, який відтворює Моє Навчання, але послухайте Мене тепер. Ці пророцтва були передбачені. Мої діти повинні уважно слухати.

Дух темряви росте і ви, Мої послідовники, повинні залишатись сильними. Підтримуйте вашу Віру в Мене через силу молитви. Всі Мої послідовники мають молитись до Мого Божого Милосердя. Це зробить сильними їх душі і допоможе отримати Ласку в момент смерті.

Дітки Мої, прошу, не допускайте щоб Моє Послання вселяло у вас страх. Мої послідовники мають обов’язки переді Мною в цей час. Дозвольте Мені сказати вам, що ви сповнитесь Святим Духом коли приймете Моє Слово. Не бійтесь, бо ви були вибрані. Ви, Моя Арміє послідовників, приведете до перемоги над злом. Для цього вам необхідно молитись.

Я приходжу з Посланням про Справжню Любов. Хіба ви не розумієте, що ви будете відчувати Рай, коли Небо і земля поєднаються в одне?  Нема чого лякатися, тому що ви, мої послідовники, будете захоплені з тілом, душею і розумом в царство Божественної Ієрархії. Ви будете бачити своїх близьких. Тих найближчих, які знайшли Благодать у Мого Вічного Отця.

Робіть все, що Я вам заповідаю. Моліться, говоріть зі Мною, любіть Мене, довіряйте Мені і тоді Я вам дам всю необхідну Підтримку. Моліться Святу Вервицю ( Святий Розарій ), що дана вам з Благословенням Моєї Улюбленої Матері. Ця молитва буде допомагати вам отримувати Захист від злого. Також ви зобов’язані молитись про захист тих, з ким ви знайомі, щоб вони не впливали на вас, і щоб не розпорошували віру в Мене, яку маєте у ваших серцях.

Моліться також і за Моїх візіонерів та пророків, щоб були захищені. Моліться за Моїх святих слуг (священиків), за цих святих слуг, скерованих Мною щоб провадити вас. Вони, як Мої послідовники, терплять напади злого. Він ніколи не спиниться, завжди буде засліплювати вас до Правди та буде використовувати будь-яку перекручену тактику щоб переконати вас, що ваша віра є брехнею. Почуйте Мене. Він, обманщик, застосує логіку і розумні доводи, запропоновані вам в легкій, м’якій формі, щоб переконати вас що він принесе вам надію. Він через антихриста бореться, щоб заставити вас визнати що він є обраним.

Антихрист

Багато з Моїх обраних стануть жертвами цього принизливого обману. Будьте пильні. Він буде проявляти себе як посланець любові, миру і гармонії в світі. Люди падатимуть навколішки і його обожнюватимуть. Він їм покаже свою силу і вони повірять, що він походить від Бога, але це неправда. Він вчитиме вас, і це навчання деколи буде виглядати дивним. Правдиві віруючі знатимуть що він не походить від Світла. Його хвалькувата і помпезна поведінка буде схована за чистою злом. Слухаючи його, всі будуть думати, що він уособлює добро і співчуття. За цією маскою криється його ненависть до Моїх дітей. Він сміється за закритими дверима.

Діти Мої, він страшно введе вас в оману. Він виглядатиме могутнім, співчутливим, з почуттям гумору, ніжним, і на нього дивитимуться як на спасителя. Його красиве обличчя сподобається всім, але дуже швидко він зміниться.

Він принесе спустошення в світ і багатьох вб’є. Його терористичні дії буде видно всім. Він знищить незалежність і зіграє важливу роль в прийнятті знаку, знаку звіра. Ви, Мої діти, повинні бути сильними. Не приймайте знак, якщо ви його приймете, то будете під його (антихриста) гіпнотичним впливом.

Багато помруть за свою віру в Мене. Ні, не бійтеся, тому що, якщо ви страждаєте для Мене, в Мені, зі Мною, ви-обрані. Моліться, моліться, щоб не підкорятися його пануванню терору. Встаньте, боріться за Мене.

Не дозволяйте антихристу, щоб використовуючи переконливі манери, він вигравав душі.

Дозвольте Мені взяти вас у Свої Обійми, щоб зміг вас омити Своїм Божим Милосердям і надати Сили в боротьбі за справедливість. Моя Любов до вас ніколи не закінчиться.

Ніколи не обирайте дорогу антихриста, інакше пропадете для Мене. Буде дуже важко, але Я прийду на допомогу, щоб полегшити ваше страждання, покажу вам вихід з ситуації.

Ідіть і моліться про Моє Боже Милосердя і будьте готові до останнього бою.

Ісус Христос Цар і Спаситель свого народу

Справедливий Суддя.


Підйом сатанинських сил щоб контролювати світ.

Субота 20 листопада 2010 р. 07:20

Дочко Моя, скажи Моїм дітям, що змій вже готовий до стрибка. Не можна допустити, щоб ви потрапили в його капкани, звідки немає повернення. У змія є багато прихильників. Його послідовники, яким постійно промивають розум, обіцяючи владу і багатства, плетуть змову.

Вони в усьому світі готують ланцюг подій, який приведе до безмірної печалі, болю і жаху.

Мої діти далі нічого не розумітимуть. Ці діти, яким була явлена правда, і які ведуться через Мене, є сміливими душами. Відчайдушно намагаються попередити світ про існування цих жахливих груп, члени яких вже поширилися у всіх напрямках, маючи перед собою тільки одну мету. Вони присутні на всіх країнах у всіх рівнях влади і в таємниці плетуть змову.

Є і невинні члени цих товариств, які не знають правду. Вони роблять добрі вчинки, не помічаючи дії шахрая. Керівник цієї групи діє таємно. Не допускайте помилки, не вірте йому. Він – вірний послідовник сатани, якому віддав себе на розпусних ритуалах.

Кожен з вас відчує сильну відразу по відношенню до цієї групи людей.

Всі ті, хто не приймає серйозно слова Моїх сміливих послідовників, послухайте Мене:

Відкинувши Правду, ви зруйнуєте своє життя, свою віру, своє існування. Послідовники сатани вже давно сплели змову проти вас, хочуть контролювати вас у всьому. Їх діяльність очевидна у багатьох країнах, але все так розроблено і заплановано, щоб Мої діти не змогли довідатися і зрозуміти що відбувається.

Змій вже зараз готується до стрибка!

Якщо кажу, що змій вже готується до стрибка, то мова йде про теперішній час. Його військо, яке складається з гордих і голодних «диких звірів», швидко і впевнено крокує по всіх напрямках життя. Вони так керують вашим життям, що ви й не помічаєте. Оскільки їх веде шахрай, вони хитрі, жадібні, нещадні, але чарівні і хороші оратори, прямують тільки до своєї мети. Вони хочуть володіти банками, засобами сучасних комунікацій, керувати військами, релігійними громадами, державами, всіма вами. Будьте пильними і слухайте Мене:

Це – не теорії змови

Попередження Мої і Моїх дітей відкидають, відмовляються від них, як від теорії змови. Але це не так. Дочко моя, ця ситуація виникла не раптово. Є група людей, яка вже століттями плете змову і складається з самих знатних членів суспільства. Вони вбили тих, хто в минулому викривав їх дії. Протягом століть вбивали глав держав, членів урядів, відомих і здатних особистостей. Вони брати по крові, але знищують один одного.

Сатанинські реліквії

Послідовники сатани поклоняються розпусним реліквіям і знакам, яких бажає змій (сатана). Ця жахлива група настільки могутня що важко буде вирватися з їхніх пазурів, коли вони стануть володіти вашими засобами існування, продуктами харчування та грошима.

Wolodinnia switom Діти Мої, чиновники, що працюють в урядах, банках, у харчовій промисловості, в організаціях „червоного хреста” не знають що відбувається і не дізнаються до настання Великої Скорботи[2]. Велика Скорбота вже наближається, щоб здійснитися. Ви побачите появу „бестії”, яка принесе швидкі зміни, і ви повинні боротися з ним так, як ніколи раніше, щоб змогли сховатися від влади шахрая.

Коли «звір» і його послідовники стануть керувати вашими грошима, контролювати їх, тоді разом з цим вони будуть керувати всім – окрім одного. (Вони) не зможуть вкрасти ваші душі, не буде їм дано цю можливість.

Всі, хто ставить під сумнів це Послання, яке Я посилаю вам, щоб відкрити перед вами Правду – слухайте Мене. Якщо не вірите цьому Посланню, тоді Я, через молитви Моїх послідовників, проситиму за вас, щоб ви побачили Світло.

Прошу вас, спостерігайте за тими, хто йде за сатаною, будьте пильними щоб помітити знаки цих злих, спраглих до влади звірів, у яких „капає слина” під час складання планів для досягнення своєї слави.

Не допустіть, щоб вони контролювали ваші гроші. Отримавши їх, вони все одно не заспокояться. Ні, вони хочуть у вас забрати набагато більше. Захочуть проконтролювати все що ви їсте, що п’єте, як живете. Зараз ви повинні зробити наступні необхідні кроки для свого захисту:

Шукайте притулок

Прошу вас, шукайте собі притулки, об’єднавшись в групи віруючих. Пошлю вам Світло на допомогу, воно допоможе вам пережити ці події. Почніть виготовляти своє харчування, вирощуйте урожай, зберігайте будь-які можливі продукти, робіть запаси. Почніть планувати так, ніби ви чекаєте на бурю. Знайте, морок спуститься в такій мірі, що пережити буде можливо лише в тому випадку, якщо ви підготуєтеся.

Слухайте пророків. Не допустіть ту ж саму помилку, яку мій народ допустив, коли не послухав Ноя, Мого пророка. Відвернулися від нього, не хотіли слухати. Жили повсякденним життям, їли, сміялися і зовсім не думали про страшну долю, яка на них чекала.

Встаньте, зверніться до Мого Всемогутнього Вічного Отця, просіть Його. Підготуйте свої родини, щоб вони знали про морок, який настане і який ви навіть уявити не можете. Моліться, моліться, моліться за хоробрість не прийняти знак «звіра»[3].

Він злий, через своє військо спробує позначити вас знаком, ідентифікаційним знаком зла. Захочуть щоб ви прийняли цей знак – клеймо, воно буде узаконено і так запропоновано як необхідність для вас, за допомогою якого ви зможете отримати гроші, купити продукти, зможете їздити, подорожувати, укладати договори. Це буде останній етап контролю. Ви і ваші справжні політичні керівники будете безпорадні.

Звертаюся до засобів масової інформації, до тих, кого ще не заразила ця зла група, спостерігайте за тим що відбувається. Викривайте тих, хто підтримує змія і його військо, але робіть це дуже обережно.

Nowyj switowyj poriadokДіти Мої, остерігайтеся цієї групи, і знайте що вони дійсно є і повірте тим справжнім сильним людям, які намагаються викрити їх.

Усім тим, хто думає, як Послання Божого походження може розвивати такий сенсаційний нонсенс кажу:  Подумайте ще один раз. Поверніться і прочитайте Святе Письмо. Ті слова, які містяться в книзі Мого Отця – Правдиві. Вони говорять про події майбутніх часів. Вони знайомлять вас з Правдою, щоб підвести вас ближче до Бога. Слова Моїх пророків (минулих і теперішніх) цілком правдиво говорять про майбутнє життя.

Попередження, яке знаходиться в Книзі від Іоанна, хоча багато хто вважає що це є важко зрозуміти, засновані на тих подіях, які зараз будуть розкриватися.

Книга Апокаліпсис точно пророкує ланцюг тих подій, які викличе сатана.

Він знає Правду, знає, що його дні пораховані. Але все більш заманливо розповідає тим, хто довіряє йому, що їх чекає рай, рай зовсім інший, не той, який обіцяв Бог. Тому в останній битві з Моїм Вічним Отцем, зробить все, щоб вкрасти ще більше душ, стільки, скільки можливо, перш ніж Гнів Мого Отця вб’є  його.

Він, сатана, дуже поспішає. Біжіть в протилежному напрямку. Віддаліть його від своїх сімей і моліться так як давно ви цього не робили. Молитва оберігає. Поновіть свою віру і коли триденна темрява (морок) спуститься на землю, ви, Мої послідовники, легко зможете освітити свої будинки. Жахливу темряву, яка чорніше ночі, ніхто не зможе пояснити.

Для невіруючих і тих, хто співає пісні слави звірові, кажу: в цю хвилину ви дізнаєтеся Правду і (вже) не зможете втекти від мороку, який настане.

Встаньте, діти Мої і боріться. Будуйте плани: як пережити душею і тілом ті події, які викликані цими злими людьми і розкриваються перед вашими очима.

Ваш люблячий Спаситель

Ісус Христос.

[1] Образи, які згадуються, це — образи різних святих, які з’явилися візіонерці під час приватного об’явлення. Тоді вона й гадки не мала, хто вони. Однак згодом деякі з них були названі, зокрема Іоанн Павло II, Свята Фаустина і Святий Йосиф, а ще двоє досі залишаються невідомими.

[2] Матей 24, 21.

[3] Одкровення 13 р. Божого 16-18.


Глобальний план скорочення населення світу і повалення світових лідерів.

П’ятниця 26 листопада 2010 р. 03:00

Моя улюблена дочко, скоро будеш проваджена духовним керівником. Не забувай, що багато хто буде в числі запрошених, але не багато хто залишиться. Я не можу, як ти знаєш, втручатися в вашу вільну волю, Дар для людства. Це немає значення. Важливо є тепер, щоб продовжувати цю пильну Справу, щоб усі Мої діти, почувши про це або прочитавши цю книгу, були врятовані.

Знамення

Не допускай помилки, зміни вже відбуваються і скоро буде стільки підтверджень цього, що неможливо буде не помітити. Це ті ознаки, про які говорю в цьому посланні. Моя Улюблена Мама, зі своїми появами в країнах Європи, теж звертає на це увагу людей. Багато людей відкривають свій розум, звільняють свої душі з полону пітьми і розуміють, що це дійсно Небесні Знамення. Зрозумієте Правду, коли побачите чудеса викликані сонцем.

Не звертай уваги на презирство, насміхання і ненависть, які будуть виявлені, коли люди будуть читати вміст цього рукопису. Це сталося і з Моїми апостолами, коли вони діяли через Святого Духа. Дочко Моя, ти теж отримала цей Дар. Ніколи не відмовляйся від нього і не сумнівайся. Це дійсність, яку і ти вже знаєш. Нарешті, сумніви твої почнуть пропадати.

Як уже говорив, посилаю тобі допомогу. Очевидність цієї обітниці починається зараз виконуватися. Про майбутні події буду тебе інформувати і ти повинна розкрити  усім, в тому числі і невіруючим. Яке має значення, якщо на  початку не повірять, оскільки, коли ці події почнуть збуватися, у них не буде іншого виходу, як тільки визнати правду.

План організації війни

Світове правління готує жорстокий план, план війни, мета якої скоротити чисельність населення землі в десять разів. Моліться, моліться, це зараз дуже важливо, щоб зменшити шкоду, заподіяну війною. Моліться, щоб діяльність недоброзичливих людей, не досягла своєї мети. Їх нерозумна вірність шахраєві, призводить до того, що через сатанинські сили, які вони отримують під його впливом, сповнені рішучості, щоб за будь-яку ціну виконати це завдання.

План повалення папи Бенедикта

Прийняті також плани по захопленню церков і різних конфесій, у тому числі з Ватиканом. Мій папа, мій улюблений Бенедикт, оточений тими, хто планує його падіння. Складаються плани повалення деяких глав держав, йдеться про тих керівників, яких хочуть знищити свої ж люди.

Прокиньтеся, діти Мої, час боротися за себе. Це справжня війна і зовсім не схожа на те, яку людство вже пережило. Це не що інше, як війна, спрямована проти вас, проти кожної Моєї дитини. Ви є мішенню. Проблема в тому, що не бачите своїх ворогів, вони як жалюгідні боягузи, не мають сміливості показати себе.

Таємні зустрічі

Отримуючи задоволення від себе, від того що вони роблять, перебувають скрізь і таємно зустрічаються у своїх колах. Вони знаходяться в ваших урядах, в судах, в органах міліції, у торгівлі, в освіті і в армії.

Не дозволяйте, щоб ці люди диктували вам, як треба молитися. Подивіться, як вони будуть намагатися керувати вашим життям. Ви повинні вже зараз підготуватися до майбутніх подій.

ChipowanijeПопередження проти загальної вакцинації

Перш за все, прошу вас, моліться в групах. Моліться за людей, які є старанними послідовниками сатани. Молитва допоможе запобігти деяким катастрофам. Остерігайтеся від жахливої і страшної вакцинації. Вони хочуть вам заподіяти страшну шкоду. Не довіряйте глобальній вакцинації і тим, які це хочуть здійснити. Будьте підготовлені до цих подій. Вони хочуть панувати в країнах і над людьми, все більше і більше, наскільки це можливо. Не бійтеся, Я захищу тих Моїх послідовників, які звернуться до Мене молитвами. Моліться за ті сміливі душі, які вирішили боротися проти зла і поширюють Правду. Багатьох не стануть слухати, стануть висміювати, незважаючи на те, що вони говорять про Правду.

 prodpitЗапас продуктів харчування

Не довіряйте харчовій промисловості. Уже зараз готуйтеся до майбутніх подій. Під свою відповідальність почніть закуповувати продукти харчування і збирати насіння для посіву. Зберігайте так, як ніби готуєтеся до війни. Всі, хто зробить так, вчинить правильно. Ваші душі зміцнить молитва і смирення, вони захистять вас і допоможуть не стати на шлях цих жорстоких людей. Не дозволяйте керувати їм вашими переконаннями і думками, вони будуть намагатися розробити і прийняти такі закони, які призведуть до розпаду родини. Будуть намагатися підштовхнути людей на сексуальну і релігійну свободу.

Вбивство деяких глав держав

Між націями і національностями будуть розпалювати ненависть, вбивати керівників і глав держав, вводити диктатуру, робити все, щоб люди втратили свободу.

Божий гнів не дасть на себе довго чекати, скоро стане відчутним. Бог довго не потерпить злобу цих людей, якщо тільки вони не відвернуться від сатани. Моліться за них.

Будьте пильними

Добре подумайте за кого будете голосувати під час виборів. Коли вони говорять, зверніть увагу на їх слова, про що говорять. Слухайте тих, хто намагатиметься попередити вас. Звертаю вашу увагу щоб молитися за них. Моліться, щоб вони могли прийняти віру і врятуватися.

Скоро настане час виконання подій, про які Я зараз говорив. Тримайтеся один одного, підтримуйте один одного, не забувайте про запаси продуктів харчування. Постарайтеся підготувати продукти та предмети, необхідні для виживання. Це буде війна, спрямована проти вас, хоча не так буде виглядати. Будьте напоготові.

Церква буде заборонена

Ви, діти Мої, які зберете всю свою мужність і повернетеся до Церкви, ніколи не бійтеся молитися і показати свою Віру. Багато хто з вас, які вважають відвідування Моєї Церкви природним, скоро від нього відмовляться. Вони зрозуміють Правду тільки тоді, коли заберуть у них Справжній Подарунок, який надавав можливість вільно сповідувати свою Віру. Це вас образить.

Дочко Моя, скажи Моїм прихильникам, щоб не панікували. Спасу всіх, хто піде за Мною, підніму їх до хмар, і там вони будуть чекати настання Нового Раю. У Вічності вони об’єднаються зі своїми померлими членами родини, але зараз повинні залишатися сильними, молитися, з Любов’ю ставитися один до одного. Моліться, моліться, моліться за ті загублені та ошукані душі, які не розуміють, що їхні дії впливають на майбутнє, на їх майбутнє життя.

Про тих, хто сумнівається

Моліться і за Моїх дітей, які сумніваються. Їм треба швидше повернутися до Мене. Діти Мої, через вашу любов один до одного, дотримуючись Правди, попередьте їх. Будьте прикладом для них, покажіть їм справжнє значення молитви і тоді вони не пропадуть.

Залишайтеся сильними. Ніколи не здавайтеся шахраю і його послідовникам. Ніколи. Відстоюйте те, у що ви вірите. Уже зараз захищайте свою родину. Поверніться до Мене. Кожного дня читайте Святу Коронку до Божого Милосердя.

Християни світу, моліться Святу Вервицю! ( Святий Розарій ) Дозвольте, щоб Моя Мама піклувалась про вас, щоб з її допомогою ви повернулися до Мене.

Діти Мої, Я плачу за всіма. Я потребую вас, Своїх прихильників. Ви повинні зібратися та об’єднати свої сили проти зла. Молитва – відповідь на це.

Ваш люблячий Спаситель

Ісус Христос.

 

 

                               

Поділитися в соціальних мережах
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.