7. Попередження про Пекло і обітниця Раю

Субота, 13 листопада 2010 р. Божого, 3:00

Моя улюблена дочко, ти пройшла через страшне переслідування, яке Я допустив, щоб звільнити твою душу від пекельних мук. Зараз ти вільна і твій дух дозволить тобі поширювати Моє Слово, щоб людство могло бути звільнено від страждання, яке на нього очікує, якщо воно буде настільки нерозумним, щоб піддатися злому духові.

Ти Моя дочко, була послана від самого початку. Я постійно зміцнюю тебе, вже декілька днів. Як думаєш, якою ти будеш за тиждень, за рік або два? Воїном, відважним до кінця. Зараз ти працюватимеш разом зі Мною для того, щоб очистити душі Моїх ніжно улюблених дітей, до яких Я маю глибоке і нескінченне співчуття, повне любові. Любов тече по Моїм Венам, як ріка. Моє співчуття до них ніколи не ослабне, незважаючи на те, що вони вибрали іншу дорогу.

Я врятую їх від мук Пекла

Скажи їм, Моя дочко, що Я врятую їх від мук Пекла. Я потребую, щоб вони звернулися до Мене в своєму безрадісному і дезорієнтованому становищі. До любові і миру веде лише один шлях. Це буде в Моєму Новому Раю, коли Небо і Земля стануть одним. Чи вони цього не знають? Чи вони ніколи не чули про Мою давню Обітницю? Обітниця Вічного Життя полягає в тому, що всі люди, які звернуться до Мене, будуть забрані з тілом, розумом і душею до Нової Землі і Неба, коли вони ще раз об’єднаються в Раю, так давно обіцяного дітям Мого Отця.

Повірте. Я благаю вас. Подумайте. Якщо ви ще ніколи не зустрічалися зі Святим Письмом, тоді поставте собі це просте запитання. Якщо ви у своїх серцях відчуваєте любов, то як думаєте, звідки вона походить? Це та любов, що змушує вас почуватися ніжними, смиренними, засмученими, позбавленими всякого егоїзму? Якщо так, тоді це – любов, яку Я обіцяв всім Своїм дітям, які повертаються до Мене.

Як світські амбіції залишають вас порожніми

Це важко, Я знаю, Мої дорогі діти, повірити у світ, який відрізняється від того, в якому ви живете. Пам’ятайте, що цей світ був створений Богом, Предвічним Отцем. Потім цей світ був забруднений діяльністю шахрая. Він, сатана, надзвичайно хитрий. Ви, Мої діти, неодмінно повинні знати, що світові амбіції, які ви знаходите ненаситними, не задовольняють вас. Ви відчуваєте порожнечу, яку не можете ні пояснити, ні зрозуміти. Чи не так? Потім ви намагаєтеся досягти щораз більшого. Однак і надалі почуваєтеся невдоволеними, коли відчуваєте, що мали б бути. Чому це так? Чи ви заглядали у свої серця і питали себе: Чому? Чому? Відповідь є дуже проста.

Бог створив людство. Людство було спокушене сатаною. Сатана існує в цьому прекрасному світі, який створив Мій Предвічний Отець з Чистої Любові. На жаль, він, сатана, буде існувати аж до Мого Другого Пришестя. Він буде викритий у своїй чистій брехні і обмані, яку проявляв у Моїх дітях. А тоді буде занадто пізно для багатьох Моїх дітей включно з тими, які не впевнені або вагаються у вірі щодо вищого Божественного Сотворення Царства Мого Отця.

Не відкидайте Мене

Послухайте! Я – Ісус Христос, Спаситель, був посланий, щоб дати вам усім другий шанс, увійти у Царство Мого Отця. Почуйте зараз Мою Обітницю. Послухайте Мій Голос, посланий Божественною благодаттю через провидців і пророків у сучасний світ і зрозумійте, що в Очах Мого Отця всі Мої діти рівні.

Ті, які йдуть за Ним – благословенні, хоч терплять муки за душі, які не вірять і відмовляються слухати. Бог створив світ. Він не з’явився нізвідки. Людина не винайшла і не могла винайти такого чуда, якого наука ніколи не зможе пояснити. Божественна надприродність ніколи не може бути правдиво зрозумілою, доки всі Божі діти не підкоряться розумом, тілом і душею Чистій Любові, яку Я пропоную.

Будь-ласка, Я благаю усіх вас, не відкидайте Свого Творця. Будь-ласка, не слухайте брехню шахрая, який вводить вас в оману, промовляючи до вас через масонські ложі, ілюмінатів, лжепророків, через дивні і цілковито злі секти, що розвинулися завдяки людській наївності.

Сатана реальний

Людство слабке. Навіть найсвятіші Мої послідовники стають жертвами постійних спокус диявола. Проблема в тому, що ті, які шукають задоволень, не вірять, що він реальний. Інші знають, що він реальний, а також те, що він існує. Вони є тими, які завдають Мені найбільше горя.

Рани наново відкриваються і ятрять

Я так сильно страждаю, що ті Рани, які були заподіяні Мені під час страхітливого Розп’яття, якому Я піддався, наново відкриваються і ятрять, залишаючи Мене в найбільш болісній агонії Тіла, Душі і Божественності. Однак Я ніколи не відмовлюся від любові до усіх вас.

Я закликаю вас з Небес в Ім’я Мого Предвічного Отця, який з Чистої Любові створив кожного з вас, щоб ви були стійкими. Відкиньте сатану. Повірте, що він існує. Визнайте, що це так. Відкрийте свої очі. Хіба ви не бачите спустошення, яке він чинить у вашому житті? Чи ви сліпі?

Послання багатим

Багатим кажу: зупиніться, задумайтеся і запитайте в Бога хоч на мить, чи ваша роль в Заповідях Бога Живого задовольняє вас? Як відчуваєте, чи правильно це? Чи ви відреклися від Мене через земні надмірності? Ці самі надмірності і задоволення залишають ваші серця порожніми. Ви будете знати у своїх серцях, що це неправильно. Незважаючи на це, ви будете надалі прагнути щораз більше порожніх і постійно захоплюючих обіцянок, які ви отримуєте від шахрая в обмін на ваші душі.

Послання для тих, які прямують за ілюмінатами

Благаю усіх вас, особливо тих Моїх дітей, які були втягнуті до ілюмінатів та інших подібних злих організацій. Коли ви там перебуватимете, то будете засуджені на вічне прокляття. Невже ви не розумієте, що все те, що вам наобіцяли в обмін на ваші душі, є брехнею, лукавим і злісним обманом, що викликає страх? Ви ніколи не отримаєте тих дарів, обіцяні через цього зловісного посланця з глибин Пекла. Як ваш Спаситель, Я віддав на Хресті Моє Життя, щоб вас спасти. Будь-ласка не дозвольте Мені втратити вас зараз. Я люблю вас, діти Мої. Я плачу і в останній раз благаю вас не відкидати Мене заради шахрая.

Я пробачу всім, які покаються

Я не можу втручатися у вашу вільну волю, тому що це один з Дарів, який ви отримали при народженні в Божому Світлі. Невдовзі Я прийду, як це і було передбачено в Писанні – швидше, аніж будь-хто може це зрозуміти. Світ зануриться в темряву і розпач. Однак Я пробачу всім і кожному з Моїх дітей негайно в момент Сповіді, коли їхні гріхи будуть об’явлені їм, незважаючи на те, наскільки вони образливі.

Вони увійдуть до Раю з тілом і душею, коли Небо і земля стануть одним, де всі ви будете жити у Вічності зі своєю родиною на віки віків.

Обітниці, які пропонує Рай

Жодної хвороби, жодного зіпсуття тіла, жодного гріха – тільки любов. Це Обітниця Мого Раю. Нікому нічого не бракуватиме. Кожен житиме в гармонії, радості і любові.

Реальність Пекла

Не відкидайте цього життя заради життя, яке пообіцяв вам сатана! Він бреше вам. Якщо ви йдете шляхом, який Бог чи Я, Ісус Христос, ваш Спаситель, не поділяємо, тоді ви є на шляху до вічного прокляття. Ви кричатимете від жаху, коли усвідомите, що помилилися. Тоді ви будете благати про Милосердя, будете роздирати своє обличчя, будете рвати на собі волосся, але оскільки ви маєте вільну волю, Дар від Мого Отця, то він не може бути у вас забраний. Якщо ви оберете фальшиву дорогу, тоді будете страждати від прокляття і будете вічно горіти в Пеклі. Це є дуже реально.

Найбільше прокляття – коли ви знаєте, що ніколи не побачите Обличчя Бога

Найбільшим прокляттям є остаточне усвідомлення того, що Бог є. І того, що Я, ваш Спаситель, Ісус Христос, дійсно Існую, і на тому етапі не буде вже жодного способу, щоб врятувати себе. Ваша родина може дивитись на вас по іншу сторону. Та коли це станеться і ви усвідомите собі ту страшну Правду, буде вже занадто пізно. Запам’ятайте ці слова.

Найбільше прокляття – коли ви знаєте, що ніколи не побачите Обличчя Бога. Це буде одна з найбільших мук, які вічно триватимуть у вогні Пекла, де біль завжди буде постійним і нещадним. Замість того, щоб втішатися раєм, обіцяним вам через брехню шахрая, ви закінчите в страшних коридорах Пекла. Воно є дуже реальним і означає вічні страждання.

Будь-ласка, ви усі, які не вірите, що це насправді Я спілкуюся з людством, благаю вас, моліться до Мого Найсвятішого Серця. Відмовляйте Вервицю до Божого Милосердя кожного дня о 15:00. І Я відповім на ваші прохання з любов’ю, яку ви відразу ж відчуєте. Тримайтеся за Мою Руку, діти. Не відпускайте. Я люблю вас настільки, що віддав за кожного з вас Моє Життя, щоб ви могли бути врятованими.

Цього разу Я приходжу судити. Хоч Я так сильно люблю вас, Я не можу втручатися у Дар вільної волі, яким вас обдарував Мій улюблений Отець. Сподіваюся, що ви нарешті прислухаєтеся до Мене через Моїх сучасних візіонерів і пророків. Пам’ятайте, що Правда є тією дорогою, яка приведе вас до Вічного Спасіння і Нового Початку, коли Рай повернеться на землю.

Брехня сатани

Брехня, незалежно від того наскільки спокуслива, вона лише брехня. Брехня має на меті вкрасти Мої улюблені душі, які не зможуть бути звільнені через Мого Отця, Сотворителя і Творця землі.

Ваш Божественний Спаситель

Ісус Христос

 

Аудіо

Bookmark the permalink.