1. Перше послання від Діви Марії

 

Понеділок, 8 листопада 2010 р. Божого, 15:30

Отримане вдома після відмовляння Розарію [Вервиці]. Послання передбачає майбутні пророцтва, які візіонерка повинна буде отримати особисто. В тому моменті візіонерка не мала жодного розуміння, про яку Працю її просять.

Моя дитино, ти маєш відповідальне Завдання і не дозволь нікому себе зупинити. Правда має бути проголошеною. Ти була вибрана до виконання цієї Праці. Моя дитино, будь сильною. Звертай свій погляд до Бога, щоб отримати дороговкази для виконання Моєї Праці.

Ти маєш всіх святих, які працюють з тобою. Постаті1, які ти бачила, це святі, що мають допомогти тобі поширити Мої нескінченні Послання, щоб їх почув увесь світ. Тебе направляють. Для тебе це не буде легко. Але ж тобі подобається бути наполегливою. Все, що зараз відбувається, вже було передбачено. Ти є інструментом у передаванні Слова Божого усім Його дітям.

Ніколи не забувай, що Бог любить усіх Своїх дітей, включно з тими грішниками, які ображають Його. Благай про Милосердя для всіх і для кожного зокрема. Свята Родина об’єднається заново.

[Пауза… в ту мить я була здивована, а тому запитала Пречисту Діву Марію: «Чи вірно я зрозуміла цю частину?» Вона лагідно посміхнулася і продовжила…]

Візьми ручку. Все вірно. І поширюй Правду, поки ще не є занадто пізно.

Ці Послання мають Божественне походження і до них потрібно ставитися з повагою. Сподіваюся, ти прослідкуєш за тим, щоб ці Послання були успішно передані невіруючому світові. Дуже важливо, щоб ти залишалася сильною задля Мого улюбленого Сина. Я знаю, що ти страждаєш за Нього, з Ним і через Нього. Радій, тому що це добре. Ти благословенна, Моя дитино, що була вибрана для цієї Праці. Будь сильною.

Щоденно молися за провід. Так, з плином часу ти станеш сильнішою. Не бійся, Я є з тобою і твоєю сім’єю кожного дня. Ти наповнюєшся Святим Духом, щоб мати змогу розкрити Правду про План Мого Отця на землі.

Моя дитино, облиш свої сумніви. Ти не вигадала собі цього Божественного Послання. Пророчі писання близькі до розкриття.

Молися за всіх Божих дітей. Мій ніжно улюблений Син так сильно терпить за них кожного дня. Він є мучений людськими гріхами. Його страждання досягло безпрецедентного рівня, якого Він не зазнавав від часу Своєї Смерті на Хресті.

З Божого благословення ти маєш необхідну енергію та дух для здійснення цієї Місії. Твоє очищення завершене. Ти готова до боротьби, яка на тебе чекає.

Іди, зараз Моя дитино. Вдягни свою броню. Стій із високо піднятою головою і допоможи боротися зі злим духом. Не впадай, час від часу, у відчай, коли почуваєшся ізольованою. З тобою всі ангели і святі, в тому числі папа Іван Павло II, св. Фаустина і св. Йосиф, вони скеровують тебе на кожному кроці твого шляху.

Дякую тобі, Моя дитино, за довіру, яку ти виявила. Ти борець і тебе дуже любить Бог Отець і Мій ніжно улюблений Син. Ти є одним цілим з Ісусом, а твоя рука керується Святим Духом.

Іди, зараз Моя дитино, і виконуй цю Працю, використовуючи всі доступні тобі інструменти у цей найважливіший час в історії людства.

Нехай благословить тебе Бог, Моя дитино.

Твоя любляча Мати в Христі

Марія, Цариця землі

 

Аудіо

Bookmark the permalink.