5. Гріхи розбивають Моє Найсвятіше Серце

П’ятниця, 12 листопада 2010 р. Божого, 3:00

Пиши наступне, Моя дочко. Час іде. Не легковаж Моїм проханням опублікувати Моє Попередження для людства. Саме тепер потрібно каятися. Саме зараз Мої діти повинні почути Моє Попередження. Моя дочко, для того, щоб передати Мої прохання, спілкуйся передусім з християнськими групами.

Будь сильною. Я вибрав тебе для цієї Праці, щоб Мої благання про спокутування були швидко почутими. Пиши Книгу і поширюй Мої Послання за допомогою сучасних засобів комунікації, таких як інтернет та медіа. Оскільки Моє прохання невідкладне, Я буду тримати тебе за руку, щоб ти могла зрозуміти це Послання.

Ти сильніша, аніж думаєш. Щоденно більше молися до Мене, відмовляючи Вервицю до Мого Божого Милосердя. Не бійся. Чому ти так злякалася? Вічне Життя, коли Небо і Земля зіллються воєдино, потрібно лише вітати з радістю. Саме цього людство прагнуло ще від початку часів. Не дай себе звести принадами, які тобі пропонує земля. Вони не мають жодного значення у порівнянні з величчю Царства Мого Отця. Тобі буде надіслано підтримку, як тільки твій план почне розгортатися.

Ці останні декілька днів були для тебе надзвичайними, однак ти прийняла у своєму серці те, про що Я тебе попросив. Тобі було важко і, можливо, трохи страшно все це прийняти, але важливо, щоб ти довіряла Мені.

Тримай Мене у своєму серці і опирайся на Мене. Подолай усі сумніви і твоє завдання стане легшим. Ти повинна пригадати людям Мої обітниці і посилатися на Моє написане Слово. Повернися до Писання, щоб це набуло сенсу. Ніколи не бійся нагадати людям, як їхні гріхи розбивають Моє Найсвятіше Серце і пронизують Душу Мого Предвічного Отця.

Ми, Моя Мати, і всі святі, будемо тримати тебе за руку і дамо тобі силу. Тобі буде послано практичне керівництво і двері будуть відкриті, щоб допомогти тобі у твоїй Праці.

Стережися тих, які створюють перешкоди, щоб затримати тебе з повідомленнями. Молися за них і йди далі. Я знаю, що ти втомилася, але на Моє прохання потрібна швидка відповідь.

Тепер настав час для відпочинку, Моя дитино. Ти відповідаєш добре, з вірою та мужністю. Ніколи не здавайся.

Твій улюблений Спаситель

Ісус Христос

 

Аудіо

Bookmark the permalink.