9. Друге Пришестя

Понеділок, 15 листопада 2010 р. Божого, 3:00

Дякую, Моя дочко, за витривалість у Моїй Правді і розуміння того, що Моє спілкування з тобою є цілком реальним. Ти відчуєш у своєму тілі Мій Дух, коли Я приходжу відкрити тобі Моє Божественне Послання, яке людство повинно в цих часах зрозуміти. Я приношу Послання Чистої Любові і Ревності для дітей Мого Отця. Ці Послання мають насамперед пояснити всім Божим послідовникам необхідність схилити коліна і зрозуміти Правду з Книги Йоана [Одкровення].

Настав час для Мого Другого Пришестя, ознаки якого вже розкриваються тим, які знають пророцтва, передбачені так давно. Погляньте, що ви зараз бачите? Ознаки вже видно. Людина не розуміє того страшного упадку, на який вона наражається. Зла брехня, з якою стикаються і яку приймають нічого не підозрюючі уряди, ховається непомітно під виглядом спасіння.

Послухайте Мене зараз, Мої діти. Антихрист, готовий піднятися. Перебувайте насторожі, відкрийте свої очі і серця на Правду, або загинете. Не бійтеся, Мої улюблені послідовники, бо ви будете вести Мою паству до Святого Поклоніння Моєму Предвічному Отцю. Під час тих темних днів, які попереду, віруючі матимуть вдосталь Хліба Життя. Тримайтеся разом. Любіть один одного. Додавайте сили один одному, щоб ви могли об’єднати представників усіх рас, віросповідань і віруючих в усьому світі у Царстві Мого Отця.

Вашим завданням буде виявляти Божу Любов, а також Доброту, Любов, Надію і Правду про Вічне Життя, яке очікує на все людство. Перебуваючи разом на молитві, скинувши зовнішню стіну гордині і сором’язливості, ви станете потужною силою. Разом ви будете сильними. Ваша віра в Мене, вашого Божественного Спасителя, допоможе навернути невіруючих. Тих людей, багато з яких, не з власної вини, не знають про Мою Любов. Вони можуть відчувати любов один до одного, але не розуміють, звідки вона походить. Провадьте їх, Мої Божі діти, до Світла.

Я Є Хліб і Я Є Світло. Моє Світло буде тримати всіх вас у безпеці. Я закликаю вас бути щедрими серцем і душею, і думати про ті бідні душі, які потребують проводу. Ви повинні робити це через власний приклад і показати цим душам, як стати ближчими до Мене. Під час тієї дороги ви повинні схилити їх лагідно, але рішуче. Важливо є розбудити їх зі сну невігластва – поки не стало занадто пізно.

Мої діти, чи ви не розумієте Вчення з Книги Мого Отця? Книга, яка виявляє ознаки Мого Приходу на землю, повинна бути вивчена та прийнята, як Правда. Бог, Мій Предвічний Отець, не обманює, промовляючи через пророків. Не суперечить Самому Собі. Зараз вам показуються передбачені небесні знамення і ви повинні приготуватися.

Ви і ваші сім’ї будете піднесені зі Мною в мить ока

Будь-ласка, моліться про керівництво. Віруючі, готуйтеся зараз до боротьби в Моє Ім’я і виступіть проти антихриста. Люди будуть посміхатися вам, коли ви будете нагадувати їм про пророцтва, що містяться в книзі Йоана. Ви будете обвинувачені і вас будуть лаяти з іронічною потіхою за ваші погляди і стурбованості. Ігноруйте це, бо ви маєте обов’язок переді Мною. Моліться зараз, моліться і вмовляйте невіруючих прийняти Вчення. Не бійтеся, бо багатьом з вас, яким страшно за майбутнє і свої сім’ї, Я маю сказати наступне. Коли прийде час, ви і ваші родини будете піднесені зі Мною, в мить ока, на Небеса. Тоді ви отримаєте Дар Вічного Життя, коли Небо і Земля зіллються воєдино. Це те, що розуміється як Новий Рай. Це буде час Великої Слави, Любові і Досконалості для усіх Моїх послідовників.

Будьте сильними. Ви повинні витримати короткий період муки. Але ваша віра буде зберігати вас сильними. Пам’ятайте, що Я люблю вас усіх. Любіть Meне взаємною любов’ю і допоможіть Мені врятувати так багато душ, наскільки можливо. Ви є Моєю потужною Армією і зараз настав час підготуватися до битви. Я поведу вас усіх до Царства Мого Отця.

Ваш люблячий Спаситель

Ісус Христос

 

Аудіо

 

Bookmark the permalink.