991. Матір Спасіння: Їм нададуть почесні докторські ступені в оновленій церкві лжепророка

Середа, 11 грудня 2013 р. Божого, 22:05

Моя дитино, світ буде обманутий через багато вчинків, які вважатимуться справами великої доброчинності. Доброчинність щодо інших буде проголошена найвеличнішою і найбажанішою рисою в Очах Бога.

Коли ті, які контролюють уряди, церкви і держави, об’єднаються разом, вони отримають ще більший контроль над Божими дітьми. Контроль над найбільш нещасними у вашому суспільстві може означати дві речі. Або він використовується з добрими намірами, або зі злими.

Я повинна попросити усіх вас, щоб на цій важкій дорозі до спасіння ви всю свою увагу зосередили на бажанні Мого Сина. Багато вірних Божих служителів, хоч і мають добрі наміри, виявляться занадто слабкими, щоб залишитися на шляху до спасіння. Вороги Бога чинитимуть на них такий тиск, щоб засудити Мого Сина, що вони відпадуть від Правди.

Лжепророк введе могутню екуменічну віру, яка задовольнить кожного єретика. Більшість тих, які належать до Церкви Мого Сина, будуть обмануті, але майже половина висвячених слуг Мого Сина відмовляться скласти остаточну присягу, яка буде проголошувати фальшиву єдність зі Святою Євхаристією. Свята Євхаристія і її осквернення буде в центрі всього невдоволення і незгоди. В той час, коли лжепророку приписуватимуть фальшиві чуда, багато світових знаменитостей будуть оточувати його, шукаючи прихильності при його дворі. І тоді він створить почесний список і їм нададуть почесні докторські ступені в оновленій церкві лжепророка, яка буде всього лиш оболонкою колишньої церкви. Всі вони приймуть нагороди за великі благодійні справи, які вони здійснювали під керівництвом самозванця. Вони співатимуть один одному гимни похвали, аж поки привселюдно не оголосять лжепророка живим святим за його так звані чуда, які, як вони скажуть, він творив як Божий слуга. Тоді він і антихрист будуть контролювати більшу частину світу, окрім Росії та Азії, тому що ці дві імперії повстануть проти Нового Вавилону, аж поки Рим не буде знищений.

Всі ці події відбудуться і коли ви побачите, що вони використовують церкви як місця, де вони гордо заявлятимуть про свою велич та про свої благодійні справи, тоді ви чітко зрозумієте, що їхніми намірами керує гординя. Коли Рим впаде, буде багато бід, але вони будуть короткими. Тоді настане час для повернення Мого Сина, Ісуса Христа.

Ви не повинні ігнорувати ці пророцтва. Як тільки ви станете на сторону нової фальшивої віри, яка невдовзі буде проголошена, то ви відкинете Мого Сина, Ісуса Христа, і віддалитеся від Його Милосердя. Ніколи не відмовляйтеся від свого права на Вічне Життя через будь-кого, хто намагається втягнути вас в єресь.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.