955. Матір Спасіння: Церква Мого Сина стане сідалищем антихриста

Вівторок, 29 жовтня 2013 р. Божого, 19:30

Моя солодка дитино, всі Небеса об’єднуються в союзі з Моїм Сином, щоб прийти на допомогу тим святим священикам, які опиняться всередині великої битви. Багато цих дорогоцінних душ будуть змушені терпіти жахливий біль і страждання, коли вони стануть свідками єресей, які випливатимуть зсередини Церкви. Вони будуть збентежені, налякані і багато з них будуть відчувати, що не мають куди податися. Саме тоді вони повинні звернутися до Мене і попросити Мене посвятити їх Моєму Синові, щоб Він міг вилити на них кожну краплину Своєї Дорогоцінної Крові. Отримавши цей Дар, вони знатимуть, що мають робити. Вони повинні знати, що Я попереджувала Моїх дітей впродовж століть про це нечестиве відступництво, заплановане злим духом.

Церква Мого Сина стане сідалищем антихриста і тепер, коли Правда розкрита, багато хто відчуватиме страх і біль бичування Мого Сина. Церква Мого Сина буде переслідувана, зруйнована, осквернена – поки, врешті-решт, у ній не розмістять трон, на якому засяде антихрист. Звідси він, антихрист, і заявить, що він є Христос і що через нього світ буде врятований.

Приймаючи брехню, ви заперечуєте Правду. Ігноруючи Правду, ви повірите у вигадане павутиння обману, сплетене злим духом і будете впійманими в приготовлену пастку. Раз потрапивши в цю пастку, ви будете спокушені іти за юрбою, яка віддаватиме великі почесті антихристу в кожному народі. Будь-ласка, діти, відмовляйте цю Молитву Хрестового Походу для боротьби з єрессю, яка огорне Церкву Мого Сина на землі.

Молитва Хрестового Походу [125]

Щоб захистити Найсвятіше Слово Боже

О Мати Спасіння, допоможи мені, покірному слузі Бога, захистити Його Найсвятіше Слово в часи страждань.

Посвяти мене, дорога Мати, Твоєму Сину, щоб Він міг покрити мене Своєю Дорогоцінною Кров’ю.

Даруй мені, через посередництво Твого Сина, Ісуса Христа, Благодать, силу і волю залишатися вірним Вченню Христа в часи Скорботи, яка буде поглинати Його Найсвятішу Церкву на землі. Амінь

Ідіть до Мого Сина, дорогі служителі Христа. Ви належите Йому. Він допоможе вам під час переслідувань. Він ніколи не залишить вас у час потреби.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.