954. Моя Церква була збудована на Правді, і лише Правда повинна виходити з її уст

Неділя, 27 жовтня 2013 р. Божого, 23:30

Моя ніжно улюблена дочко, коли Моїй Церкві відкрито аплодує гордий та світський світ, знайте, що дві окремі сутності вже близькі до того, щоб з’єднатися в одну. Коли Моя Церква обіймає світський світ, стає політично вмотивованою ним і починає шукати визнання у світі політики та бізнесу, знайте, що Я ніколи б не виправдав такої діяльності.

Моя Церква була збудована на Моєму Слові. Моя Церква була збудована на Правді і лише Правда повинна виходити з її уст. Коли Моя Церква з Моїм Авторитетом висловлюється проти гріха, вона завжди страждатиме від критики, бо людина завжди захищатиме гріх. Гріх робить життя людини прийнятнішим для неї та інших і тому вона робитиме все можливе, щоб проголошувати, що Пекла не існує. Коли Моя Церква говорить тільки про цей світ, його нещастя, його проблеми, страждання людини, і не проповідує Слово Боже, вона відокремлює себе від Мене. Тільки ті з Церкви, котрі залишаються вірними тому, чого Я їх навчав, справді можуть сказати, що вони належать до Моєї Церкви. Моя Церква складається лише з тих, які говорять Правду.

Коли ті, що є у Моїй Церкві, відкидають Мене, Ісуса Христа, тоді дух зла входить у її володіння. Мене витісняють з Моєї Церкви. Мене вже не почитають так, як раніше. Мої Власні Слова більше не використовують для проголошення Правди. Їх перекручують, щоб виправдати слова, вчинки і дії, які не походять і ніколи не будуть походити від Мене. Моє Слово ніколи не може бути зміненим і кожна людина, яка бере Моє Слово і осквернює його, страждатиме від вічної кари.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.