93. Якщо вам важко молитися

Вівторок, 24 травня 2011 р. Божого, 18:00

Моя ніжно улюблена дочко, Я радію сьогодні, що так багато праці було зроблено у твоїй справі по донесенню світові Мого Найсвятішого Слова. Ти ніколи не повинна думати, що недостатньо працюєш через ту кількість людей, які відкидають ці Послання. Ті Мої діти, які не приймають Моє Слово зараз, приймуть його з часом. Тоді вони будуть спраглі почути Мій Голос.

Зосередься зараз на Мені. Не дозволь ввести себе в оману тими, хто ставиться до цих Послань з погордою. Не знеохочуйся, хоч би заради тих, хто слухає зараз Моє Слово і в дійсності з любові до Мене поширює Правду іншим.

Навернення є важким викликом у світі, оскільки світ є сліпим до Правди про Вічне Життя. Для цього необхідна наполегливість, оскільки за допомогою Святого Духа, потужність якого відчувається зараз по всьому світі, Мої діти, в кінцевому підсумку, таки повернуться до Мене, але не всі. Ті, хто прагне штучних зручностей, запропонованих їм шахраєм, збагнуть, наскільки важко є відмовитися від життя, яке вони ведуть. Моліться зараз за ваші родини і друзів, щоб мати змогу об’єднатися у вашій любові до Мене під час Попередження. Якщо ви дійсно приймете цю Подію як свій дороговказ до свободи, то ви будете винагороджені Моїм Великим Милосердям.

Молитися не є легко

Для багатьох Моїх дітей відмовляння довгих молитов є монотонним і дещо нудним заняттям. Молитва не є легкою. Якщо спосіб, в який ви молитеся, вимагає від вас докладання значних зусиль, то просто спокійно сядьте і поспілкуйтеся зі Мною у мовчанні; порозважайте над Моїм життям на землі. Пригадайте собі час, який Я там провів і Мої уроки Любові, які Я дав усім вам. Цього достатньо. Дозвольте, щоб ваш розум втихомирився, а Я сяду поруч із вами під час вашої контемпляції [розважання]. Я йду поруч з кожним із вас. Я є завжди присутнім, кожну хвилину дня, незалежно від того, що ви робите. Я ніколи не є далеко. Пам’ятайте, що це Я є вашою опорою в житті. Опирайтеся на Мене. Просіть Моєї підтримки зі щирістю і Я вислухаю ваше прохання. Я ніколи не відмовляю вам у ваших проханнях, якщо вони є згідні з Моєю Святою Волею. Проте, коли ви просите Мене про Ласки, призначені для уділення вам мирських надмірностей, то знайте, що Я цього недопущу. Бо Я ніколи не зміг би уділити вам Дарів, про які знаю, що вони є шкідливими для вашої душі. Мої Дари даються вам лише для того, щоб Я міг наблизити вас до Свого Серця і коли це станеться, ви більше нічого не потребуватимете.

Ваш люблячий і відданий Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.