92. Небо відкриється під час Попередження

Понеділок, 23 травня 2011 р. Божого, 14:30

Моя ніжно улюблена дочко, ти терпиш зараз муки, які Я терплю за гріхи людини. Ці відчуття подібні. Зараз ти зазнала лише крихітну частину Моїх Страждань, яких Я зазнаю щохвилини і щоденно. Немає чого боятися, Моя дочко, в зв’язку із Попередженням.

Попередження буде драматичною подією

Ця драматична подія шокує багатьох людей у світі, коли Небо відкриється і Полум’я Милосердя зійде на цілий світ. Багато з них не зрозуміє, що відбувається. Вони будуть приголомшені і помилково думатимуть, що є свідками кінця світу. Скажи їм, щоб раділи, коли стануть свідками Моєї Слави, бо це відбудеться тоді, коли ви належно до цього підготуєтеся. Це буде найяскравіший приклад Мого Милосердя з дня Мого Розп’яття. Це, Мої діти, буде вашою спасительною Ласкою, що врятує тих, які, в іншому випадку, були б засуджені до глибин Пекла.

Всі Мої діти в усьому світі повинні попередити загублені душі, чого їм належить очікувати. Вже зараз спонукайте їх до пошуку примирення через визнання своїх гріхів. Важливо, щоб якомога більше людей на той час перебували у стані Благодаті, оскільки через шок вони можуть не пережити цієї події. Набагато краще спочатку побачити цю яскраву Божественну Подію, ніж бути непідготовленими в Останній Судний День.

Будьте сильними. Радійте, якщо ви є відданими послідовниками, бо вам буде показано проблиск Моєї Божественної Присутності, якої ваші предки ніколи не бачили у своєму житті. Моліться за решту Моїх дітей. Скажіть їм Правду вже тепер, поки можливо. Ігноруйте їхню погорду, бо якщо вони вже зараз почнуть молитися за прощення своїх гріхів, то подякують вам після того, як відбудеться те Велике Чудо. Ідіть зараз у мирі. Не бійтеся. Просто моліться за ті душі, які не мають віри, щоб вони не померли в смертному гріху.

Ваш Божественний Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.