87. Відповідальність батьків у сучасному світі

Четвер, 19 травня 2011 р. Божого, 18:15

Моя ніжно улюблена дочко, світ зараз занурюється в глибини відчаю через відсутність віри в Існування Бога, Отця Всемогутнього. Навіть маленькі діти тепер радісно заперечують Існування Бога. Ті порожні і грішні душі не тільки ображають Мого Предвічного Отця, але й викликають у Мене глибоке страждання.

О, як глибоко ви впали, діти, що цілковито відреклися всякого почуття духовності, з яким народилися. Подумайте, як далеко запровадить вас ваша любов до світу і його матеріальних дібр? Ви, що занурені в багатство і вигоди світових принад, повинні знати, що незабаром їх буде відібрано у вас, що буде частиною наступаючого Очищення.

Відповідальність батьків

Для чого ви навчаєте своїх дітей важливості матеріалізму за рахунок їхніх бідних душ? Вашою основною метою стало навчання ваших дітей важливості створення і побудови багатства. Ви рідко навчаєте своїх дітей моральним засадам, потрібних їм для приготування до обов’язків у дорослому житті, виявлення поваги до інших, розуміння значення чесності та необхідності проявити розуміння у ставленні до своїх братів і сестер. На жаль, Мої діти, ви повністю втратили напрямок до духовної стежки, яка необхідна для досягнення кінцевого пункту призначення. Невже у вас немає сорому? Коли ви вже зрозумієте, що ваша одержима любов до грошей і всього, що вам пропонують, закінчиться катастрофою? Тільки тоді, коли ви будете позбавлені тих зручностей, яких прагнете, зрозумієте, наскільки ви самотні.

Послухайте Мене зараз, поки це ще можливо. Поставте на перше місце потреби вашої сім’ї, бо це є добре. Подбайте про неї. Але прошу, не заохочуйте своїх дітей ставати рабами багатства і прагнути слави, бо це буде підштовхувати їх в обійми сатани. Ваші діти народилися і ви дали їм фізичне життя. Та вони були створені Богом, Предвічним Отцем, коли їм було надано їхні душі. Очевидно, проявляйте свою батьківську відповідальність, задовольняючи фізичні потреби ваших дітей. Але пам’ятайте, що їхні душі також потребують поживи. Навчіть їх Правди Мого Вчення і розуміння, як піклуватися про свої душі. Тільки тоді ви дасте своїм дітям правдиву поживу для тіла і душі, яка потрібна їм для земного життя, щоб в майбутньому вони могли втішатися Вічним Життям.

Ваш люблячий Божественний Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.