78. Сатана сіє хаос у світі, але його дні полічені

Середа, 4 травня 2011 р. Божого, 20:45

Моя ніжно улюблена дочко, зараз є дуже терміновим, щоб світ і всі сплячі до Правди Мого Вчення прислухались до Мого Святого Слова. Оскільки безлад у світі зростатиме, ви повинні зараз зупинитися і роздумати над Святим Письмом, в якому розповідається про зміни на землі, свідками яких ви станете, якщо будете продовжувати грішити.Навіть ті з вас, хто сумнівається в Існуванні Бога, Предвічного Отця, чи в Мені, вашому Божественному Спасителеві, будуть бачити перед своїми очима щоденно здійснюваний гріх. Чи це відбуватиметься під час ваших особистих зустрічей у повсякденному житті, в газетах, ЗМІ чи в інтернеті, важко буде їх проігнорувати. Навіть ті з вас, хто толерантно ставиться до прийняття гріха, будуть шоковані рівнем зіпсуття, свідками якого будуть змушені стати.

Що ж ви бачите? Що найбільше вас шокує? Злісне насильство, про яке ви дізнаєтеся під час перегляду телепередач, сидячи зручно у власному домі? Вбивства, які здійснюються і прощаються урядом в ім’я справедливості? Чи може розбещеність, показана в безсоромній порнографії, яка представляється, як мистецтво? Чи брехня, проголошена підступними шахраями в правовій системі, де вони можуть дозволити собі відкупитися від покарання? Можливо, це ненависть, виявлена людьми проти незнайомців, яких вони зустріли на вулиці? Чи страх, відчутий звичайними громадянами від свого уряду? Є так багато образ щодо Закону Мойсея – Заповідей, які ухвалюються, і так багато нараз, що неможливо їх усіх дослідити.

Закон і порядок зникли. Швидко зникають любов і великодушність поміж ближніми. Навіть ті Мої вірні слуги, які діють від Імені Бога, більше не провадять своєї пастви.

Цей хаос викликаний князем брехні – сатаною, лукавим, який іде на все, щоб приховати свою особистість від людства. Боягуз, який діє, використовуючи свою могутність для спокушування. Не робіть помилки. Він має владу, яку використовує, щоб знищити людство. Він спрямовує людину проти людини. Брата проти брата. Ближнього проти ближнього. І все з однією метою – швидко досягнути знищення у короткому проміжку часу, наскільки можливо. Мої діти, він ніколи не перестане вас мучити. Зрозумійте, він реальний. Визнайте його існування. Невіруючі, коли ви, врешті, зрозумієте правду про існування сатани, лише тоді правда про те, що Бог, Предвічний Отець, насправді Існує, дійде до вас.

Просто пам’ятайте, що дні сатани полічені. Не дайте йому перемогти себе. Моліться за всіх у світі, щоб вони не потрапили у пастку ненависті, яку він встановлює, щоб заманити Божих дітей. Він робить це не тільки з ненависті до вас, Мої діти, але і з ненависті, яку він відчуває до Мене, Ісуса Христа і Мого Предвічного Отця. Він не заспокоїться, поки не спричинить максимальної шкоди.

Моліться, моліться, моліться, щоб його сила послабилась. Особливо моліться Святий Розарій [Вервицю], тому що це молитва, яка розтрощить сатану.

Коли Я повернуся на землю, пам’ятайте, що буде тільки один шлях до Вічності, а саме через Мене.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.