78. Сатана сіє хаос в світі, але його дні короткі

середа, 4 травня 2011 р., 20:45

Моя ніжно улюблена дочко, з великою терміновістю світ і всі ті, які є сплячими до Істини Мого Вчення, повинні слухати Моє Святе Слово. Оскільки безлад у світі продовжуватиме зростати, ви повинні зупинитися зараз і задуматися над Писанням – те, що вам було сказано про зміни, які будуть засвідчені на землі, якщо гріх триватиме.

Навіть ті з вас, які сумніваються в Існуванні Бога, Предвічного Отця, чи в Існуванні Мене, вашого Божественного Спасителя, будуть бачити перед своїми очима щоденно здійснюваний гріх. Чи це відбувається під час ваших особистих зустрічей в повсякденному житті, чи в газетах, чи в мовних засобах масової інформації або в інтернеті, це важко ігнорувати. Навіть ті з вас, які толерантно ставляться до прийняття гріха, шоковані рівнем розбещеності, свідками якої ви змушені бути.

Що ви бачите? Що шокує вас найбільше? Чи це є жорстоке насильство, в яке ви посвячені через телебачення, яке переглядаєте, не виходячи з власного дому? Вбивства, які здійснюються і виправдовуються урядами в ім’я справедливості. Чи це розпуста, яка демонструється через непристойну порнографію, яка підноситься як мистецтво? Чи це брехня, яка проголошена підступними шахраями поза правовою системою, де вони можуть дозволити купити собі свободу від покарання? Чи це може бути ненависть, яку проявляють люди до незнайомців, яких вони зустрічають на вулиці? Чи це терор, який відчувають звичайні громадяни від рук їхнього власного уряду? Проти Законів Мойсея, Заповідей, є так багато образ, які зараз встановлюються в законодавчому порядку, так багато нараз, що неможливо усіх осягнути.

Закон і порядок зникли. Любов і щедрість поміж ближніми швидко зникають. Навіть ті Мої вірні слуги, які діють в Ім’я Бога, більше не ведуть своєї пастви.

Цей хаос викликаний царем обману, сатаною, злим духом, який іде на все, щоб приховати свою особистість від людства. Боягуз, він працює, використовуючи свої сили, щоб спокушати. Не помиліться, бо в нього є сили, які він використовує, щоб знищити людство. Він налаштовує людину проти людини. Брата проти брата. Сусіда проти сусіда. І все з однією метою – швидко посіяти хаос у короткому проміжку часу, наскільки можливо. Він ніколи не перестане мучити вас, Мої діти. Прийміть його реальність. Визнайте його існування. Невіруючі, тільки тоді, коли ви нарешті зрозумієте правду про існування сатани, ви усвідомите Істину, а саме те, що Бог, Предвічний Отець, дійсно Існує.

Просто пам’ятайте, що дні сатани полічені. Не дозвольте йому перемогти. Моліться за всіх у світі, щоб вони не потрапили в капкан ненависті, який він встановлює, щоб заманити в пастку Божих дітей. Він робить це не тільки з ненависті до вас, Мої діти, але й з ненависті, яку він відчуває до Мене, Ісуса Христа, і Мого Предвічного Отця. Він не заспокоїться, поки не завдасть максимальної шкоди.

Моліться, моліться, моліться, щоб його сила зменшилася. Особливо моліться Святий Розарій, тому що це молитва, яка розтрощить сатану.

Коли Я повернуся на землю, пам’ятайте, що буде тільки один шлях у вічність, і це той, яким вам потрібно іти до Мене.

Ваш улюблений Спаситель
Ісус Христос

 

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.