679. Ви з легкістю проковтнете фальшиві слова, представлені вам брехунами

Пʼятниця, 18 січня 2013 р. Божого, 20:15

Моя ніжно улюблена дочко, як легко заглушити Мій Голос викриками лжепророків, які в цей час проникають у світ.

Які ж немудрі ті з вас, в тому числі Мої вірні послідовники, які відчувають таку спрагу Моєї Любові, що з легкістю ковтають фальшиві слова, представлені їм брехунами.

Хіба ви не знаєте, що Я переказую Моє Слово заледве кільком душам? Хіба Я не казав вам, що Мої Слова, які Я даю вам в даний час, є останніми такого роду? Чому ж тоді ви з нетерпінням шукаєте слів новопроголошених пророків, які стверджують, що говорять від Мого Імені? Їхнім прагненням є пошук слави і уваги. Те, що вони роблять, це годування Моїх овець поганим замінником, наповненим словами без змісту. Багато з тих бідних душ не мають злих намірів, бо багато з них керуються своєю відданістю Мені, щоб ділитися Божою Любов’ю. Але Я не даю їм вказівок діяти в подібний спосіб, тому що Я не об’являю їм ні Мого Святого Слова, ні деталей Мого Найсвятішого Плану. Інші, на жаль, є під впливом злого духа, щоб відтягувати від Мого Святого Слова.

Коли так багато голосів з уст фальшивих пророків привертають увагу багатьох, Мій Справжній Голос відкидається на узбіччя. Ви, які шукаєте Мого Голосу і які слухаєте слова багатьох самопроголошених пророків, повинні зараз послухати Мене.

Існують вибрані душі, з якими Я спілкувався впродовж десятиліть. Я і надалі спілкуюся з ними. З початку цієї Місії Я не дав ще згоди жодній душі для привселюдного проголошення Мого Слова в цьому часі, за винятком тих улюблених вибраних душ, які працюють для Мене роками.

Як Я маю підвищити Мій Голос, щоб ви почули Мене? Чого ви шукаєте? Правди? Сенсації? Чи поезії, яка нагадує вам про те, як Моє Слово повинно з’явитися на папері? Так чому ж з-поміж усіх пророків, які стверджують, що говорять від Мого імені, ви відкидаєте Мене в цих Посланнях?

О, як сильно ви є обдурені. Як сильно ви є відтягнуті від Моїх люблячих обіймів. Як сильно спокушають вас солодкі звуки, які ви слухаєте і які не схожі до Мого Правдивого Слова.

Прийде час, коли вам буде соромно за свою жорстокість, за ваше гірке відкидання Мого Святого Слова, за вашу вперту відмову, породжену гріхом гордині, щоб в цьому часі прийняти Моє Святе Слово. Бо це є час на об’явлення Правди людству для добра ваших душ, душ кожного чоловіка, жінки і дитини.

Я обіцяв світові, що Правда буде об’явлена йому у цей час, але так багато з вас є сліпими та глухими на Боже Слово. Я прошу вас розважити над вашими пошуками Мого Милосердя, Мого Слова і Моєї Обітниці. Тоді вам доведеться благати Мене, щоб Я вас провадив і дав вам ясність розуму, щоб ви Мене побачили, почули, довірились і, нарешті, повністю віддалися Моєму прагненню порятунку ваших душ. Вам не можна витрачати часу на роздуми або бути введеними в оману, бо Я потребую вас.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.