616. Низка подій, що стосуються церков, які віддають Мені честь у світі, починає виявлятися

Середа, 14 листопада 2012 р. Божого, 20:30

Моя дорога, містична улюбленице, Моя ніжно улюблена дочко, твоє випробування дало тобі нові сили і завзяття, необхідні для того, щоб торкнутися сердець багатьох.

Це є один із способів, яким Я буду торкатися душ тих, які потребують Моєї Благодаті. Я зроблю це через твою Працю для Мене, щоб навернення могло швидко поширитись.

В цей час низка подій, що стосуються церков, які віддають Мені честь у світі, починає виявлятися.

Розкол в Моїй Католицькій Церкві невдовзі стане широко відомим.

Він відбудеться під гучні оплески тих, які відділили Правду Мого Вчення від Заповідей, встановлених Моїм Отцем.

Планування та координація цієї великої змови зайняла певний час, але невдовзі вони оголосять про цей розкол перед світовими засобами масової інформації.

Багато хто буде голосно і гучно виголошувати брехню не тільки проти законів, встановлених через Моє Вчення. Те, чого вони дійсно прагнуть, це створити нового бога. Нова підставна особа Моєї Церкви буде просунута на зразок високопрофесійних виборів політичних лідерів.

Вони зроблять так, що ви будете схильними вважати, що Слова давнини є брехливими. Потім вони скажуть вам, щоб ви не вірили їм. Вони змінять звичаї, завдяки яким люди жили згідно з Моїм Вченням і змінять спосіб, в який вони почитають Мене.

Вони будуть зараз тиснути, щоб відіпхнути Мої Закони на узбіччя і будуть вшановувати закони, створені ними самими.

Вони змінять свої урочисті обіти, щоб виправдати власну участь у будівництві нового храму – нового храму, відданого правлінню лжепророка.

Тоді вони вже не будуть Моїми слугами, бо змінять свою вірність і будуть почитати лжепророка.

Тоді вони будуть поклонятися фальшивому богу згідно абсолютно нової концепції, яка дозволить, щоб деякі Божі Закони були скасовані і замінені на непристойності в Моїх Очах.

Це є Моїм попередженням для тих священиків з-поміж вас, які відриваються від Католицької Церкви.

Коли ви перестанете довіряти Мені цілковито, ваші голови будуть відвернуті, щоб повірити в брехню. Коли ви довіритесь брехливим правителям, то впадете у страшний гріх.

Ви будете поклонятися звірові, який осквернить Мою Церкву через насадження тернового вінка на Голову Моєї Церкви, Мого правдивого Святішого Вікарія, папи Бенедикта.

Ви жахливо страждатимете, коли будете служити звірові, бо позбавите Бога Його дітей. Поверніться до свого правдивого коріння. Не дозвольте, щоб Моя Церква була осквернена гріхами, які плануються людьми, що хочуть знищити християнство та інші релігії, які віддають честь Моєму Отцю.

Ви, Мої висвячені слуги, які порушуєте ваші священичі свячення, відрізаєте свої серця від Мене, в той час як ці шахраї крастимуть ваші душі.

Найбільшим гріхом, який ви збираєтеся вчинити, буде поклоніння фальшивому богу. Одягнений в коштовності, він буде чарівним, витонченим і, здавалось би, тим, хто добре розуміє Вчення Книги Мого Отця. Ви піддастеся його чарам. Він так перекрутить Моє Вчення, що воно стане єрессю.

Ця релігія, альтернатива до Божої Правди, є безвартісною. Проте вона матиме зовнішній блиск, любов і захоплення, і буде одягнена в нове золото та коштовне каміння, і це буде характерною рисою нової Єдиної Світової Релігії на всіх вівтарях.

Вам, Мої ревні священики, Я говорю наступне: Я благословлятиму вас Благодаттю розуміння Правди повсякчас.

Ці ідоли, які представлені вам як Правда, є з глини. Вони зроблені з дерев’яних предметів. Вони є нічим. Вони не мають жодного значення. Не випромінюють жодних Благодатей. Бог, Єдиний Правдивий Бог, просто не буде присутній в їхніх церквах. Тільки Живий Бог може бути присутній в Моїх Церквах. Коли Бог Отець побачить цю остаточну зневагу, Він вижене тих, які повертають до життя ці поганські практики. Потім Він вимагатиме пояснень від тих, які чинять розкол в Його Святій Церкві на землі – від тих самих служителів, які так зарозуміло та безцеремонно відкинули Слово Боже.

Коли вони стануть переді Мною під час Попередження, то побачать, як боляче зранили Мого Отця. Жодна особа ані висвячений слуга не мають контролю, тому що є тільки один Господар. Тільки один Бог. Вони впроваджують бога, створеного руками людини. Його не існує, однак вони будуть красти в Мене Моїх овець. Їм буде надано різноманітні Ласки і виявлено багато терпеливості. Проте якщо вони не покаються, то будуть знищені.

Кожен з вас заплатить за кожну душу, яку ви втратили для Мене.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.