56. Значення і сила молитви

Четвер, 24 березня 2011 р. Божого, 23:00

Моя ніжно улюблена дочко, з великою радістю Я знову єднаюся з тобою в цей вечір. Ти зараз сповнена Благодаттю Проникливості і для тебе є зрозумілою та дорога, якою ти маєш простувати. Нарешті ти піддалась возз’єднанню зі Мною і зараз є вільною. Вільною від сумнівів, зі світлим сумлінням, ти стала сильнішою, аніж була раніше і готова відкрити світові Мою обітницю. Моє Слово передасть гостру потребу бути приготованими для відкриття сердець в момент, коли всім будуть показані їхні гріхи.

Попередження та підготовка можуть врятувати багато душ. Чим сильніше буде навернення, тим слабше буде переслідування, яке наступить згодом. Моя дочко, ніколи не будь зарозумілою, ані переляканою майбутніми подіями. Все промине і настане радісний, щасливий світ з великою любов’ю.

Ці Послання є для того, щоб пригадати всім про Існування Бога

Скажи Моєму народу, що ці Послання просто хочуть пригадати всім про Існування Бога. Всі без винятку повинні зрозуміти, що їхня душа – найважливіша частина їхньої людської природи. Праця над своїми душами є необхідною, якщо вони хочуть стати частиною того прекрасного майбутнього, яке на них чекає. Для цього люди повинні пригадати собі і дотримуватися Десяти Заповідей, після чого мають жити згідно з Моїм Вченням, так як Я їх цього навчав.

Своїми пророцтвами Я хочу підтвердити, що відбувається Боже Втручання. Сподіваюся, що це відкриє їхні серця на Правду.

Божа Любов приносить мир

Багато осіб складають порожні декларації вірності Моєму Вченню. Для інших це непотрібне і нудне заняття, від якого вони втомлюються. Бояться, що наслідуючи Мене, втратять втіхи, які, як вони вірять, можуть принести в їхнє життя матеріальні речі. Не розуміють, що єдиною правдивою втіхою, яку можуть пізнати, є Божа Любов. Ця Любов може прийти у ваше життя тільки тоді, коли ви наблизитеся до Мене і до Мого Предвічного Отця через просту молитву. Коли зазнаєте того миру, тоді звільнитеся від переживань і напруги.

Жодна кількість фальшивих збуджуючих засобів не може зрівнятися з ейфорією, яка з’являється, коли ви наближаєтеся до Мого Серця. Ця Любов не тільки проникне усе тіло, розум і душу, але дасть вам можливість жити більш вільно. Ви зазнаєте такого глибокого задоволення, якого ніколи раніше не зазнавали. Вас здивує, як мало значитиме для вас матеріальний добробут, оскільки ви втратите зацікавленість до цих речей.

О, Мої діти, якщо ви спробуєте наблизитися до Мене, станете вільними. Більше не будете відчувати порожнечу і відчай у своїх душах. Станете більш спокійними, не будете поспішати, у вас з’явиться більше часу на зацікавлення іншими, знайдете свій внутрішній спокій. Він буде випромінюватися від вас і ви будете притягати до себе інших. Це вас здивує. Не лякайтеся, бо це є дія Божої Ласки. Коли ви є наповнені Благодаттю, вона передається далі через любов і поширюється на інших. І так цей процес буде продовжуватися.

Прошу вас, Мої діти, пам’ятайте про значення молитви. Пам’ятайте, з якою швидкістю і силою вона поширюється, щоб огорнути ті щасливі душі, яких ця Любов притягує.

Павутина обману сатани викликає страх

Так само, як набирає обертів молитва і взаємна любов, так само є і з ненавистю, яку вивергає із себе сатана. Шахрай діє за допомогою невіруючих людей і тих, які займаються темними духовними іграми, і поширює свій обман. У його павутину ненависті потрапляють навіть ті люди, які знаходяться якнайдалі від його павутини і їм може здаватися, що вони ведуть розсудливе і добре життя. Ця хитросплетена павутина може впіймати кожного, хто є не обережним. Єдиним спільним знаменником посеред тих, хто був впійманий у пастку, є відчуття у собі неспокою, розпачу і страху. Цей страх дуже швидко перетворюється у ненависть.

Біжіть усі до Мене. Не чекайте, аж доки ваше життя буде поставлене з ніг на голову через непотрібний смуток. Бо Я завжди поруч із вами, чуваю, чекаю і маю надію, що кожен з вас дозволить, щоб його полишила гординя, щоб Я міг увійти і обійняти вас. Ідіть до своєї церкви і моліться до Мене. Скрізь, де ви знаходитесь, розмовляйте зі Мною: вдома, в дорозі до праці, у будь-якому місці. В простий спосіб звертайтеся до Мене і дуже швидко почуєте Мою відповідь.

Пробудіться – відкрийте свої закриті серця

Пробудіться, Мої діти. Невже ви не усвідомлюєте, що потребуєте Мене? Коли ви вже, нарешті, відкриєте свої серця і впустите Мене до себе? Не витрачайте надаремно свій час і час ваших близьких. Я Є Любов. Ви потребуєте Моєї Любові, щоб втамувати спрагу своїх обезводнених і виснажених душ. Моя Любов, коли її відчуєте, піднесе вас на дусі і дозволить вам відновити почуття правдивої Любові. Ця Любов відкриє ваш розум на Правду згідно з обітницею, яку Я дав вам, вмираючи на Хресті за ваші гріхи. Я люблю вас, Мої діти. Прошу, виявіть Мені любов, про яку вас благаю. Не станьте для Мене втраченими. У вас залишилося мало часу, щоб повернутися до Мене. Не зволікайте.

Ваш люблячий Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.