334. Матір Спасіння: Коли ви відмовляєте Мій Розарій, то можете допомогти врятувати свій народ

Неділя, 5 лютого 2012 р. Божого, 13:15

Моя дитино, Я закликаю всіх Моїх дітей в цей час молитися за єдність у світі.

Віра в Мого Сина зникає, Мої діти залишилися з порожніми душами.

Я Є вашим Непорочним Серцем і через Любов, яку маю до Свого найдорожчого Сина, Ісуса Христа, Я буду тісно з Ним співпрацювати, щоб врятувати людство.

Якщо ви будете молитися до Мене про заступництво, Я проситиму Мого Отця, Бога Всевишнього, стримати Свою Руку Справедливості від суворого покарання, яке Він виллє на землю, щоб зупинити поширення нечестивості.

Я допоможу вам, діти, наблизитися до Серця Мого Сина. Коли ми працюємо разом, Мої діти, то можемо запобігти катаклізмам по цілому світі.

Ніколи не забувайте про важливість Мого Найсвятішого Розарію [Вервиці], тому що коли ви відмовляєте його щодня, то ви можете допомогти врятувати свій народ. Влада сатани послаблюється, коли ви відмовляєте Мій Розарій. Він біжить геть з великим болем і стає безсилим. Найважливіше, щоб ви відмовляли Розарій принаймні раз на день, без огляду на те, до якої християнської конфесії ви належите.

Так багато людей не приймають Мене, Своєї Благословенної Матері.

Так як і Мій Син, Я є відкинута, погорджена, зневажена і принижена. Однак коли ви проситимете Мене про допомогу, тоді Я можу привести душі прямо до Пресвятого Серця Мого Сина, Ісуса Христа.

Мій Син, Ісус Христос є вашим Спасителем, діти, і Він ніколи не відкине грішників, незважаючи на те, якими почорнілими є ваші душі.

Якщо ви відчуваєте жаль за те, що образили Його, просто прикличте Мене, вашу люблячу Матір, і Я приведу вас за руку до Нього.

Мій Син готується, щоб прийти і зібрати всіх Своїх дітей разом, щоб всі ви могли приєднатися до Нього у Новому Раю на землі. Тільки чисті і покірні душі зможуть увійти.

Ви повинні вже зараз розпочати своє приготування. Почніть відмовляти Мій Святий Розарій.

Ця Молитва є настільки важливою, що мусить зараз стати Молитвою Хрестового Походу у своєму власному праві.

Молитва Хрестового Походу [26]

Моліться Розарій, щоб допомогти врятувати свій народ

Відчуйте мир, діти, коли розважаєте Мій Розарій.

Благодать, яка зійде на вас після молитви Розарію, дасть вам знати, що шахрай відступив від вас, а на те місце прийде любов. Любов походить від Мого Предвічного Отця.

Коли ви відчуєте любов у своїх серцях, тоді будете знати, що ви виграєте бій і завдасте поразку злому духу.

Ваша улюблена Цариця Ангелів

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.