306. Заклик Ісуса до дітей усього світу

Неділя, 8 січня 2012 р. Божого, 15:30

Моя найдорожча, улюблена дочко, Я звертаюся сьогодні до всіх дітей віком старших семи років і до кожної Моєї дитини в світі. Ви, Мої малі діти, в Моїх Очах є подібні до коштовного каміння. Ви приносите Мені таку ніжну любов і Я почуваюся задоволеним у вашому товаристві. Знайте, що Я вас дуже люблю. Деякі з вас вже знають Мене і це добре.

Я запрошую вас більше спілкуватися зі Мною своїми власними словами, як приятелі. Ніколи не почувайтеся так, ніби вам потрібно вчити або читати молитви, які вам можуть здатися складними. Натомість прийдіть до Мене і поділіться всіма своїми думками, страхами, новинами чи проблемами. Я завжди є поруч з вами, навіть тоді, коли ви Мене ігноруєте. Я завжди є сповнений надії.

Ви, бідні молоді люди, чиє життя наповнене фальшем або які є втягнуті у випивку чи наркотики, повинні знати наступне. Хоч ви можете відчувати внутрішню пустку, ви повинні дати Мені свою руку, а Я вхоплю її. Я врятую вас від потопання у морі замішання.

Багато з вас почуваються безвартісними і такими, які нічого не значать. Ви настільки пригнічені тими, кого обожнюєте у світі музики і знаменитостей, що відчуваєте себе цілковитими невдахами. Ніколи так не почувайтеся, Мої малі діти, бо в Моїх Очах ви є дуже особливими. Кожен з вас займає унікальне місце в Моєму Серці. Дозвольте Мені взяти вас у подорож до прекрасного нового майбутнього.

Невдовзі Я запроваджу нову чудову Еру Миру і Слави на землі.

Ви повинні залишатися сильними. Ніколи не здавайтеся, коли почуваєтеся пригніченими. Ніколи не впадайте у відчай, коли почуваєтеся безвартісними.

Пам’ятайте, що ви народилися по конкретній причині. Незважаючи на те, якими є ваші обставини, причина вашого народження полягає в наступному. Ви народилися, щоб приєднатися до Мене і стати частиною Мого Нового Славного Царства.

Я знаю, як важко вам почути Мій Голос, бо у вашому світі так багато фальшивих богів, які намагаються привернути вашу увагу.

Моя Обітниця є наступною. Проживайте своє життя в надії і в любові до Мене, вашого Ісуса, і Я надам вам Дар Раю. Цей Рай чекає на вас, якщо ви тільки попросите Мене допомогти вам у вашій подорожі до Мене.

Я Є Любов, якої вам бракує у вашому житті.

Я Є Мир, якого ви шукаєте.

Я Є Допомога, якої ви потребуєте, щоб знову відчути любов у своїх серцях.

Я Є Любов.

Я Є Світло.

Без Мене ви залишитеся в темряві.

Я люблю вас, незважаючи на те, як ви можете скривдити або образити Мене.

Промовте цю коротку молитву і Я негайно поспішу до вас.

Відкрий мені очі

[Молитва для молоді]

Ісусе, якщо Ти чуєш мене, вислухай мій заклик про допомогу.

Прошу, допоможи мені зарадити собі з тими, які завдають мені біль.

Допоможи мені позбутися заздрості, яка заволоділа моїм життям і зупини мене від бажання речей, яких я не можу мати.

Натомість відкрий моє серце для Тебе, дорогий Ісусе.

Допоможи мені відчути справжню любов – Твою любов і відчути правдивий мир у моєму серці.

Амінь.

Радійте Мої діти, тому що Я зараз промовляю до ваших сердець з Неба.

Я Є реальний. Я Існую. Я люблю вас і ніколи не відмовлюся від боротьби за ваше спасіння, щоб могти взяти вас, ваші сім’ї та друзів до Нового Раю на землі.

Цей Рай був створений для Адама та Єви і зараз повернеться на землю.

Я хочу, щоб ви стали частиною цього нового славного життя, яке знаходиться поза межами ваших мрій.

Я благословляю вас.

Ваш улюблений Приятель

Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.