301. Бог Отець: Завдяки цим Посланням буде навернено два мільярди душ

Вівторок, 3 січня 2012 р. Божого, 15:30

Моя дочко, Дар сьогоднішнього видіння, в якому Я об’явив тобі Обличчя Мого Сина і Моє, твого улюбленого Небесного Отця, є рідкістю.

Ти є благословенна, отримавши цей надзвичайний Дар з Небес. Це було необхідно, щоб зробити тебе сильнішою. Зараз твої страждання полегшаться і ти станеш набагато сильнішою, ніж раніше.

Ніколи не бійся цієї Праці. Ти повинна вже зараз знати, що вся влада на землі знаходиться в Моїх Небесних Руках. Ніхто не має влади над Отцем. Навіть шахрай не може спотворити або змінити Мого Небесного Плану щодо людства.

Небо радіє через навернення, причиною якого є ці Мої Послання для світу. Понад два мільярди душ навернуться, що буде безпосереднім наслідком цих Божественних Послань*.

Жодна людина не зупинить цю Працю. Вони можуть спробувати, але це буде марно.

Мій Божественний захист огортає усі душі, які проголошують Правду про Вічне Спасіння.

Ніколи не здавайтеся, діти, незалежно від того, наскільки важкими стають ваші страждання. Ніколи не забувайте, що страждання наближають вас до Мого Небесного Царства.

Ви, Мої діти, незабаром будете радіти, коли відчуєте Ласки, які виллються на вас через Мого Сина.

Будьте пильними. Продовжуйте молитися за всі душі. Ні на хвилину не сумнівайтеся в тому, що це є Я, ваш Предвічний Отець, який приносить вам мир для розуму, тіла і душі через ці Послання.

Розглядайте ці Послання як святі. Вони є і завжди будуть згідні з Моїм Словом, даному людині від початку часів. Вони будуть розпалювати полум’я у ваших душах таким чином, що їх буде важко ігнорувати.

Дозвольте Моєму Духу досягнути вас і заспокоїти. Тільки тоді Я зможу торкнутися ваших душ так, що іскра пізнання розпалить ваші серця.

Я закликаю вас прибігти до Мене, тоді Я зможу обійняти вас в єдиний спосіб, як це може зробити тільки Отець.

Дозвольте Мені запропонувати вам Свій захист і Ласки, щоб зробити вас достатньо сильними для боротьби в Моїй Армії проти зла у вашому світі.

Моя Армія принесе мир, якого ви бажаєте, і любов, якої ви потребуєте, щоб втамувати спрагу.

Ідіть з миром, діти, з усвідомленням, що в цих Посланнях, які Я дозволив у цілому світі, міститься Правда.

Якщо ви будете чисті і смиренні серцем, ви пізнаєте Мою Любов. Станьте малими в Моїх очах, як діти. Тільки тоді Я підніму вас, як ангелів в Моїй Ієрархії, коли надійде відповідний час.

Ідіть в мирі. Покладіть ваші втомлені голови на Моє плече і Я принесу вам потіху і розраду, яких потребуєте.

Я люблю вас, діти. Кожного з вас.

Я радію, бо коли прийде день об’єднання нашої Святої Родини, усі Небеса будуть співати хвалу і славу протягом Вічності.

Бог Отець

*Марія від Божого Милосердя прагне, щоб було відомо, що в вищенаведеному приватному Посланні, отриманому нею від Бога Отця, їй було сказано наступне:

«Завдяки цим Посланням буде врятовано на два мільярди більше душ, які інакше були б втрачені».

Багато осіб розуміло це Послання так, що йдеться про те, що тільки два мільярди людей на світі будуть спасенними, що не є коректним. Буде їх значно більше. Тих два мільярди є додатковими.

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.