284. Діва Марія: Надія ніколи не може бути відкинутою через страх

Субота, 17 грудня 2011 р. Божого, 15:30

Моя дитино, світові має бути швидко сказано про Любов і Милосердя, які Мій Син Ісус Христос має до кожної людини на землі.

Він любить усіх, включно з тими, хто має байдужу душу, і тими, хто не знає Його.

Ніколи не сумнівайтеся, що ті ж самі люди, яким, можливо, бракує духовності, є дуже люблені Ним. Їм буде надана велика надія, коли їх огорне Милосердя Мого Сина.

Небеса радітимуть, коли ці люди відкриють очі на Правду під час Попередження. Саме тоді вони приймуть Любов і Надію, яка буде дана їм. Це буде найбільший Дар, який вони коли-небудь отримали в цьому житті на землі.

Моя дитино, люди ніколи не повинні засуджувати тих, які не почитають Мого Отця. А також, вони ніколи не повинні втрачати надію через тих, хто відкидає Мого Сина. Мій Син любить усі ті душі з глибокою ніжністю, Він лише хоче спасти їх.

Надія, Моя дитино, є Даром від Бога Отця і ніколи не може бути відкинутою через страх або заперечення. Милосердя Мого Сина не знає меж. Найближчим часом воно буде надано усім вам і кожному зокрема.

На першому місці у ваших думках повинні перебувати надія і радість, діти, бо, щоб спасти світ, Мій Син збирається обдарувати Своїх дітей великим Даром.

Він хоче, щоб усе людство було частиною цієї великої славної Ери Миру, яка чекає на усіх вас.

Моліться, моліться, моліться, щоб усі душі на землі вітали цей Дар Любові з відкритими і смиренними серцями.

Це через Попередження буде остаточно показане людям Боже Милосердя.

Потім не може бути жодних сумнівів щодо того, як сильно усі Його діти є любленими і оточені Його опікою.

Ваша улюблена Мати

Цариця Небес

Bookmark the permalink.