272. Пророки готують світ до Мого Другого Пришестя

Субота, 3 грудня 2011 р. Божого, 20:45

Моя найдорожча, улюблена дочко, з великою тривогою Я спостерігаю за тими Моїми послідовниками, які відкидають Моє Найсвятіше Слово, що дається у цих Посланнях. О, як це засмучує Мене.

Я прошу Моїх дітей в усьому світі молитися за тих, які відкидають Бога в своєму житті. Однак Я також закликаю молитися за тих Моїх послідовників, які ігнорують або забувають про те, що Мій Другий Прихід відбудеться і що він не може бути зупинений. Це важлива Подія і ви усі повинні бути готовими до цього.

Пророки були послані у світ, щоб сповістити Моє Народження. Пророки були послані також Моїм Отцем для того, щоб від самого початку готувати душі до спасіння. Пророки є послані у світ і зараз, щоб підготувати людство до Мого Другого Пришестя.

Прокиньтеся усі ви, які стверджуєте, що знаєте Мене. Якщо ви Мене знаєте, то розпізнаєте Мій Голос, коли Я промовляю до ваших сердець. Так багато не тільки відкидають ці Послання, але також відкидають і Мене.

Нехай ті, які так швидко засуджують Мене, відкидаючи Мої благання, дані усьому світові через ці Послання, зрозуміють наступне.

Вперто відвертаючись від Мого Слова, яке вам дається, ви відкидаєте молитви, яких Я так сильно потребую від вас у цей час. Ви, усі люди, які кажете, що знаєте Мене, послухайте, що маю вам сказати.

Ваша жорстокість пронизує Моє Серце. Брак добродушності з вашого боку призводить до того, що ваші молитви не є належно пожертвувані за спасіння душ.

Де є ваше смирення і чому ви замаскували свою неприязнь до Мого Святого Слова за вдаваною скромністю?

Ви повинні взивати до Мого Святого Духа, щоб провадив вас до Мене, так щоб ви працювали для Мене з досконалою любов’ю у ваших серцях.

Ніколи не хваліться своїми знаннями Святого Письма. Ніколи не використовуйте ваших знань у справах Мого Вчення, щоб принизити інших. Ніколи не зводьте наклепів, не зловживайте, не дивіться зверхньо на інших і не знущайтеся над ними в Моє Ім’я. Бо коли так робите, ви дуже ображаєте Мене.

Прокиньтеся діти. Приготуйте свої душі і будьте щедрими духом, бо часу залишилось обмаль.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.