234. Діва Марія: Відкрийте свої серця на Правду

Субота, 29 жовтня 2011 р. Божого, 16:49

Моя дитино, ти повинна молитися про Мій Захист повсяк-
час. Ти є ведена і всю свою довіру маєш скласти в Моєму улюбленому Сині.

Моліться за навернення в усьому світі. Так багато загублених душ потребують ваших молитов. Ніколи не забувайте про це, незалежно від того, якою важкою є для вас ця подорож.

Дух зла покриває більшу частину людства, як ніколи раніше. Дії шахрая посилюються та душать Моїх дітей в усьому світі.

Навіть ті, хто виявляє свою вірність Моєму улюбленому Сину, залишаються глухими на Його прохання рятувати душі. Вони стали такими зарозумілими через гордість і забувають, що Святе Слово Мого Сина є єдиним Життям, якого вони потребують. Молитва має життєво важливе значення в цей час. Ті, які вивищують себе в очах інших людей через те, що проголошують Слово Мого Найдорожчого Сина, проте заперечують Його заклик, закрили свої серця на Правду.

Діти, ви маєте зараз почути Мого Сина, Ісуса Христа. Послухайте, що Він вам говорить. Святий Дух, якщо ви дозволите Йому, відкриє ваші серця на Правду, оскільки це Він говорить з вами через ці Святі Послання.

Я плачу з горя, коли бачу, як Його Святе Слово сьогодні відкидається. Ви, які засуджуєте Його, повинні собі усвідомити, що Він приходить тепер не тільки, щоб спасти вас. Він також приходить, щоб потішити вас у цих днях темряви. Якщо ви дійсно вірите, що Він Є Хліб Життя, тоді дозвольте Йому пробудити у вас дух любові.

Моліться за навернення в усьому світі. Залишилось не так багато часу.

Ваша улюблена Матір

Марія, Цариця Неба і землі

Bookmark the permalink.