224. Бог Отець: Приготуйте світ до Приходу Мого улюбленого Сина Ісуса Христа

Середа, 19 жовтня 2011 р. Божого, 14:00

Моя дочко, приготуйте світ до Приходу Мого улюбленого Сина Ісуса Христа, бо Він приходить зараз, як і було передбачено, щоб знову врятувати людство.

Його Прихід буде сповіщений сурмами на Небі і хорами ангелів, які співатимуть в прославлянні, звіщаючи цю Велику Подію.

Мій Великий Дар для людства буде уділений вам через Мого улюбленого Сина, який буде посланий, щоб спасти вас перед Днем Страшного Суду.

Приготуйте свої душі, бо коли ваші гріхи будуть виявлені вам, Я накажу вам впасти в покорі до стіп Мого Сина і благати про Милосердя. Ви маєте попросити Його пробачити вас і маєте прийняти покарання, необхідне для очищення ваших душ.

Його Милосердя є таким великим, що немає гріха, не важливо, яким би важким він не був, який би не міг бути прощеним, якщо буде виявлено правдиве покаяння. Від усіх вас вимагається покора, щоб ви були гідними увійти до Нової Славної Ери Миру на землі, час якої є дуже близьким. Тільки ті душі, які по-справжньому розкаються і виявлять правдиву вірність Моєму улюбленому Сину, будуть в стані увійти через її ворота. Бо ви маєте бути вільними від гріха, щоб увійти в цей чудовий Новий Рай на землі.

Мої ніжно улюблені діти, Я приготував цей Рай з великою Любов’ю для кожного з вас. Це спадок, на який ви чекали. В цей спосіб Дар землі був на початку подарований Адамові і Єві.

Будь-яка людина, яка відкидає цей Рай на землі, де не буде існувати зла в будь-якій формі, відвернеться від спасіння.

Це ваш останній шанс, щоб звільнити свої душі від влади сатани і злого впливу, який він здійснює на ваше життя.

Прийміть цей чудовий Дар Великого Милосердя. Через цей Дар вам пропонується можливість правдивого спасіння і славного Раю, якого, правдоподібно, не можете собі уявити.

Ті бідні грішники, які відкидають пропозицію Мого Сина шукати прощення, отримають більше часу, щоб повернутися до віри. Однак, ви не будете мати дуже багато часу, бо Моя терпеливість вичерпується.

Очікуйте тепер на повернення Мого Сина, щоб Він ще раз врятував вас від гріха і привів до Вічного Спасіння.

Бог Отець

Bookmark the permalink.