196. Найважливіша Подія після Мого Воскресіння

Понеділок, 19 вересня 2011 р. Божого, 20:15

Моя ніжно улюблена дочко, Я маю намір привести кожного чоловіка, жінку та дитину в Мій Новий Рай на землі. Бо якщо хоч одна душа залишиться поза ним, це зранить Моє Серце. Ось чому кількість посланців, яких Я тепер послав у світ, збільшилася. Саме вони можуть поширювати Моє Святе Слово, заохочуючи до навернення.

Я не висилаю посланців, щоб залякувати Моїх дітей. В дійсності, завданням Моїх посланців є підготувати кожну людину на цій землі, щоб була готовою та гідною до життя в Новому Раю.

Мої діти, час, у який ви живете, не є приємним. Закон і порядок зруйновано. Жадібність призвела до того, що фінансову стабільність від вас було викрадено. Самовихваляння і одержимість амбіціями призвела до того, що ваша віра також була відібрана від вас.

Як у сім’ї, де немає батьківського контролю

Ви, Мої діти, живете наче у сім’ї, де немає батьківського контролю. Ви подібні до розбещених дітей, яким надаються усі матеріальні блага, яких вони лише забажають, без необхідності заробити на них. Ви забезпечені їжею, задля якої вам не доводиться трудитися. Якщо вас щось не влаштовує, вам подають чергову новинку, інший стимулятор. Однак ніщо не задовольняє вас надовго. Пізніше серед дітей з’являється колотнеча і кожен прагне контролювати іншого, щоб накинути свою волю. Може спалахнути фізична війна, але ніхто не несе відповідальності і тому вони ранять один одного, іноді з тяжкими наслідками.

Власне так Я дивлюся на світ. Мої діти є нещасливі, їм бракує духовної підтримки, але вони не хочуть бути ведені Моєю Церквою. Моя Церква сьогодні не може контролювати таке неслухняне людство, яке не вважає відданість щодо Мене настільки ж стимулюючою, як створення тілесних зручностей.

Війна руйнує людство, а духовний занепад у світі створює вакуум, наслідки якого відчувають у своїх серцях більшість з вас дотепер. Ніщо не є тим, чим видається. Матеріальна слава блистить зовні, а її світло є привабливим для спраглих за комфортом, але поза нею немає нічого, окрім темряви.

Я Є Світлом, якого бракує у вашому самотньому, заплутаному і дещо моторошному житті. Саме тому близьким є час для того, щоб Мені втрутитися і взяти на Себе відповідальність. Ви, Мої діти, повинні вітати це і готуватися до Мого Великого Милосердя.

Ви повинні молитися за своїх братів і сестер, і з розпростертими обіймами очікувати на те, щоб привітати Моє Втручання. Будьте радісними. Будьте повними надії. Будьте певними, що навіть набільш затверділі грішники з полегшенням приймуть надходження цієї Великої Події, найбільш важливої після Мого Воскресіння.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.