188. Ніколи не погрожуйте іншим в Моє Ім’я

Субота, 10 вересня 2011 р. Божого, 15:30

Сьогодні Я говорю з тобою, Моя ніжно улюблена дочко, про необхідність послуху Мені в усьому. Моя дочко, щоб бути гідними Моєї Любові та відданості, усі Мої послідовники повинні дотримуватись Заповідей Мого Отця. Хоч вони і можуть час від часу вагатися, але вони повинні старатися весь час дотримуватися Заповідей Любові. Любіть один одного і поставте потреби вашого ближнього вище власних потреб, а тоді все інше стане на свої місця.

Ті, які називають себе Моїми послідовниками, повинні бути дуже обережними щодо того, як вони поширюють Моє Святе Слово. Якщо вони потрапляють у пастку гордині і зарозумілості, або коли засуджують інших в Моє Ім’я, то Мене цим дуже ображають. Ніколи не погрожуйте іншим, що вони можуть очікувати Моїх кар. Ніколи не кажіть будь-кому, що Я покараю його, якщо з будь-якої причини відчуваєте гнів до нього. Бо коли ви так зробите, то будете винні у спотворенні Моїх Слів, оскільки будете перекручувати Правду задля власних потреб. Ніколи не почувайтеся кращими від інших через те, що ви упривілейовані в Правді.

Діти, Я люблю усіх Моїх дітей, навіть якщо вони помиляються і блукають. Моліться за них повсякчас, якщо ви вважаєте себе Моїми правдивими послідовниками. Всіма способами проповідуйте Правду. Говоріть їм завжди про Мою глибоку Любов до Моїх дітей. Але ви ніколи не повинні судити їх. Ніколи не кажіть іншим, що через їхні гріхи, або через те, що ви вважаєте гріхами, вони будуть покарані Мною в якийсь конкретний спосіб, бо ви не маєте права цього робити.

Моє сьогоднішнє Послання дуже просте. Якщо ви любите Мене і говорите в Моє Ім’я, то ви ніколи не повинні через це вивищуватися. Ви ніколи не повинні погрожувати вашим братам чи сестрам, або обмовляти їх від Мого Імені.

Пам’ятайте, що через те, що ви є Моїми послідовниками, ви будете під прицілом шахрая саме через вашу віру. Тому ви повинні бути обережними, щоб він підступом не схилив вас до скоєння гріха проти ваших братів чи сестер.

Ви повинні залишатися сильними, Мої діти. Я даю вам це Послання, щоб направляти вас і щоб втримати вас на правильному шляху до Мене.

Ваш улюблений Ісус

Цар людства

Bookmark the permalink.