174. Кліматичний хаос тепер буде відчутний в багатьох країнах. Мій Отець у гніві

Четвер, 25 серпня 2011р. Божого, 20:00

Моя ніжно улюблена дочко, заклич усіх Моїх воїнів молитви, щоб молилися за інших, в тому числі за невіруючих і тих, хто потрапив у пастку насильства та ненависті. Вони відчайдушно блукають, намагаючись знайти любов і мир у своєму житті, і не можуть його знайти. Ви повинні старанно молитися за них, тому що без ваших молитов вони поринуть у вогонь Пекла. Не дозвольте цьому статися. Якби можна було хоч трохи заохотити їх наблизитись до Мене, вони були б готовими вислухати Мої Слова та отримали  Ласки, і Я міг би взяти їх у Свої Обійми.

Моя дочко, світ зараз повинен зупинитись і присвятити Мені свою увагу. Бо дуже скоро ви будете свідками серії землетрусів і повеней. Багато країн через кліматичні катастрофи зазнають хаосу. Ці покарання кинуті на людство Моїм Отцем. Гріх буде покараний, Моя дочко, і ті країни, які винні в пропагуванні абортів, не уникнуть Руки Мого Отця, коли вона впаде. Молитва вже запобігла багатьом таким актам покарання, проте людина і надалі продовжує грішити і ображати Мого Отця мерзенним і огидним ставленням людини проти людини, включаючи невинних дітей в утробах матерів.

Я закликаю вас молитися за Моїх дітей в країнах, яким не уникнути покарання. Мій Отець є розгніваний. Він більше не буде дивитися, як людина знищує людство. Земля вибухне, якщо людина не зупиниться. Він, Мій улюблений Отець, аж до Попередження зупинить багато чого з того покарання. Після цього, незважаючи на навернення, яке наступить, людина продовжуватиме повертатися до гріха. Покарання, що матимуть місце, повинні показати людині, яким суворим може бути Мій Отець. Він любить усіх Своїх дітей, але це Він створив цей світ і людині не буде дозволено знищити його.

Моліться тепер, Мої діти, за всіх ваших братів і сестер.

Ісус Христос

Цар людства

Bookmark the permalink.