168. Велику Скорботу пом’якшено через молитви

Четвер, 18 серпня 2011 р. Божого, 20:45

Моя дочко, ті Мої послідовники, які добре розбираються в Святому Писанні, мають схильність захоплюватися своєю людською інтерпретацією, так що наука про взаємну любов, яку Я проповідував, була легко забута. Любіть один одного. Шануйте матір і батька. Вшановуйте вашого Творця, Бога Отця, і живіть так, як Я вже говорив вам – в любові і боязні до Мого Отця.

Так багато вчених, що захопилися аналізом Мого Вчення, забули про одну річ, а саме про те, що Я прийду вдруге – судити. Ні на одну мить вони не вважають, що це може трапитися у їхньому житті, а не в далекому майбутньому. Чому ж вони шукають і продовжують шукати подальших вияснень у Святому Писанні, якщо Правда є такою простою? Чому вони не пам’ятають, що любов – це все, про що Я прошу? Любов до Мене, вашого Спасителя. Любов до Бога Отця і любов один до одного.

Для тих інтелектуальних експертів, які заявляють, що в стані проаналізувати Моє Вчення, а потім ідуть ще далі, намагаючись передбачити дату Мого Другого Пришестя, Я говорю наступне. Якщо ви спробуєте припустити, що є в стані передбачити рік Мого повернення, то, на жаль, ви глибоко помилитесь. Ця дата не буде дана нікому, навіть ангелам на Небесах чи Моїй улюбленій Матері. Але ось що Я можу виявити. Скорбота розпочалась деякий час тому. Велика Скорбота розпочнеться в кінці 2012 року. Скорбота є пом’якшеною через молитви Моїх ніжно улюблених послідовників. Цей страшний період буде пом’якшений також через навернення, що матиме місце після Попередження. Ця Подія є гарною новиною, Мої діти. Вона повинна допомогти викорінити поневолення людини злим духом.

Релігійні експерти проявляють відштовхуючу зарозумілість

Багато, нажаль, проігнорують Моє прохання підготуватися. Вони будуть настільки зануреними у так звані інтелектуальні релігійні дебати на основі людських міркувань, що намагатимуться перевершити інших, аби довести собі, що він чи вона знають більше. Ці експерти виявляють зарозумілість, яку Я знаходжу огидною. Вони не кращі за фарисеїв. Їхнє ігнорування блокує Правду, коли вона представлена перед їхніми очима.

Моє Слово ігнорується Моїми висвяченими слугами

Моє Слово падає на глухі вуха. Моє Слово ігнорується Моїми висвяченими слугами під час того, коли Я намагаюся встановити із ними контакт. Однак, після Попередження вони не матимуть жодних виправдань, якщо не будуть слухати Моїх вказівок. Тоді вони простягнуть руки і благатимуть Мене вести їх через Велике Покарання. Тоді, коли пророцтва будуть відкриті для тих, хто сумнівається в Моєму Слові, яке передається за посередництвом цього посланця, Я закличу всіх вас підняти Мою Святу Чашу. Пийте з неї і боріться за порятунок душ.

Я закликаю усіх вас, в тому числі самопроголошених біблійних експертів, щоб сіли і у смиренні задали собі таке запитання. Чого б Я мав заохочувати простих вірних вплутуватися у суперечку про Моє повернення на землю? Все, що найважливіше – це те, що Я прийду. Будьте завжди напоготові. Ніколи не судіть інших в Моє Ім’я. Шукайте за всяку ціну Дару Покори, бо це буде вашою перепусткою до Неба.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.