126. Визнайте зараз свої гріхи і не бійтеся

Середа, 29 червня 2011 р. Божого, 19:00

Моя ніжно улюблена дочко, допомога, яку Я тобі послав, спричинить зараз швидке поширення Мого Слова по всьому світі з використанням сучасних засобів комунікації. Моє Серце палає Любов’ю до Моїх особливих дітей, які відгукнулися на Мій заклик, бо вони є Армія, яка вестиме Моїх дітей.

Усі Мої благословення огорнуть кожного з тих, хто допомагає нести Мій Хрест на благо людства. Святий Дух був уділений їм, щоб уможливити блискавичне поширення цих Послань з правдивою силою.

Мої діти і всі Мої послідовники, пам’ятайте про одну річ, на яку Я хочу звернути вашу увагу. Нагадуйте іншим, щоб шукали спокутування своїх гріхів ще до Попередження. Вони мають також визнати свої гріхи вже тепер і не лякатися. Натомість, мають радіти. До цього Великого Акту Мого Милосердя залишилося небагато місяців. Не втрачайте час. Ідіть в любові і мирі. Не відступайте від цієї Праці. Ця Праця є для добра всіх Моїх дітей. Всі ті, хто працює над поширенням Моєї Правди, будуть винагороджені за свою відданість і віру. Моє Благословення захищатиме кожного з них та їхні сім’ї.

Радійте зараз, бо надійшов час, щоб світ, нарешті, почув Мій Голос належним чином.

Ваш улюблений Спаситель

Відкупитель і Цар людства

Ісус Христос

Bookmark the permalink.