125. Продовжуй поширювати Моє Слово – Я посилаю тобі багато добровольців

Вівторок, 28 червня 2011 р. Божого, 19:30

Моя ніжно улюблена дочко, перешкоди, які ти маєш здолати, страждаючи задля Мене, стають щораз важчими. Спроби шахрая відвернути тебе від цієї Праці ніколи не були настільки потужними. Ти повинна бути сильною і рішучою супроти таких атак. Знай, що він, шахрай, ніколи не відверне тебе від Мене, хоч постійно буде намагатися. Це один з найскладніших періодів у твоїй Місії. Цей період самотній, складний і викликає у тебе глибокий фізичний біль, а також біль душі. Маєш Мені довіряти, щоб Я допоміг тобі впоратися з цими атаками і сприймати їх такими, якими вони є.

Моя дочко, послухай Мене зараз. Ти повинна розповсюдити Моє Слово якомога швидше по всьому світі, використовуючи кожну допомогу, яка тобі посилається. Я посилаю тобі багато добровольців і їхня праця вже приносить свої плоди.

Все, що тобі зараз потрібно зробити, це продовжити передавати Моє Слово для спасіння душ. Ніколи не здавайся. Це спокусливо, Я знаю, і зневаги, які ти повинна витримати, не є легкими для тебе. Дозволь Мені тримати тебе міцно за руку і вести тебе зараз до джерела сили, якої ти потребуєш. Ти була огорнута Моїм благословенням для зміцнення твого захисту, так що тепер нічого не стоятиме на шляху забезпечення того, щоб світ зміг почути Мій Голос.

Твій люблячий Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.