1234. Моя Церква, Моя Правдива Церква, буде повзати на животі

Середа, 8 жовтня 2014 р. Божого, 20:45

Моя ніжно улюблена дочко, Моя Церква буде повалена, а ті, які залишаться вірними Божим Законам, через це сильно страждатимуть.

Моя Церква, Моя Правдива Церква, буде повзати на животі, коли в неї будуть кинуті всі можливі зневаги, які стосуються Моєї Божественності і Законів, встановлених Моїм Предвічним Отцем. Багато Моїх служителів, закритих за воротами позолоченої тюрми, будуть змушені проковтнути єресь. І не тільки проковтнути, але й будуть змушені проповідувати її і переконувати невинних, що переписане Слово Боже є прийнятним для сучасного світу.

Гнів Мого Отця в цей час викликають грубі порушення, бо дуже скоро Церква – будучи змінена до невпізнання – підготує нові ритуали, нові правила і практики, які нічим не будуть нагадувати Церкву, побудовану Мною.

Всі ці речі були дозволені Моїм Отцем, оскільки сатана випробовує віру тих, які є Моїми. Горе тим, які Мене зрадять, бо вони заберуть з собою душі тих, чиї імена були збережені для Мене. Я буду боротися за ці душі. Я покараю Моїх ворогів, тому що вони своїм обманом і хитрістю спокусили душі і забрали їх від Мене. За ці гріхи вони будуть втрачені для Мене.

Моя Церква виникла з Мого Лона. Я дав вам Моє Тіло через смерть і воно стало Моєю Церквою. Тепер вона буде зневажена, а Моє Тіло буде розіп’яте знову. Мої вороги не відчуватимуть ні крихти сорому, бо їхні великі амбіції і самозадоволення не мають нічого спільного зі Мною.

Як легко звести тих, чия віра є слабкою. Як легко буде звести душі з сильною вірою, бо вони боятимуться захищати Правду. І тільки Залишок і ті, які по-справжньому вірні Моєму Слову, залишаться вірними Моїй Церкві. І саме завдяки їм Моя Церква ніколи не помре.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.