1221. Матір Спасіння: Остерігайтеся людини, яка проголосить себе Сином Людським

П’ятниця, 19 вересня 2014 р. Божого, 13:14

Моя дорога дитино, це було передбачено, що повстане багато лжепророків і що у ці часи вони будуть поширювати брехню про Боже Слово.

Їх підніметься сотні тисяч і вони будуть схвалені тими, які стверджують, що представляють слуг Мого Сина. Вони будуть проповідувати як малими, так і великими групами, і ви пізнаєте їх через фальшиві пророцтва, які вони об’являть світові. Їх будуть вважати за дуже святих людей, а деякі з них скажуть, що володіють великою силою зцілення тіла і духа. Деякі будуть носити одяг святих і пропагувати новий молитовник, який відступатиме від Істини. Багато людей буде заплутано їхнім вченням, оскільки вони будуть змішувати свої фальшиві твердження з частиною Правди. Одною з їхніх цілей буде створити видимість підготовки світу до Другого Пришестя Христа і вони пробудять сильне передчуття цієї події серед послідовників Мого Сина. Але це буде не Мій Син, Ісус Христос, до зустрічі з яким вони готуватимуть Божих дітей. Ні, це буде антихрист.

Вони озвучать грубі помилкові роз’яснення стосовно Книги Одкровення, оскільки вони перекрутять зміст цієї Святої Книги. Небагато будуть усвідомлювати, що їх годують брехнею, а найбільшою неправдою, яку вони проголосять, буде наступна. Вони скажуть, що Ісус Христос, Син Людський, явить Себе світові найближчим часом. І що Він прийде в тілі. Що він ходитиме серед Свого народу і що Він воскресить їх в Останній День. Цього ніколи не може статися, тому що Мій Син, який прийшов у тілі вперше через Своє Народження, ніколи не прийде в тілі під час Свого Другого Пришестя.

Остерігайтеся людини, яка проголосить себе Сином Людським і яка закликатиме вас до себе, тому що він буде не від Бога. Мій Син прийде на хмарах так само, як Він покинув землю під час Свого Вознесіння на Небо і так само Він прийде в Останній День.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.