12. Відкиньте усі сумніви

Вівторок, 16 листопада 2010 р. Божого, 23:00

Пиши наступне, Моя дочко. Сумнівів, які проникають у твій розум, слід було очікувати. Так, тебе спокушали відвернутися від Мене, але він, шахрай, ніколи не переможе тебе. Моя улюблена дочко, ти сильніша, ніж думаєш, бо дуже небагато вибраних душ змогли б впоратися із цим великим священним Завданням, яке ти зараз маєш. Потрібна мужність, щоб спілкуватися зі Мною в такий спосіб. Ти не втекла, зіщулившись від страху. Ти знала від самого початку, що це – Божественне Спілкування з найвищою і Пресвятою Ієрархією.

Найближчим часом ти відчуєш надзвичайне просвітлення, яке відкине геть усі твої сумніви. Коли це відбудеться, твій розум стане більш відкритим для отримання тих особливих Дарів, які наповнять тебе мужністю і рішучістю, і допоможуть виконати ці пророцтва.

Так, Моя дочко, на твоє велике здивування, ти є вибраною виконати пророцтва, що містяться в Книзі Йоана [Одкровенні] та підготувати людство до Очищення, яке має розпочатися найближчим часом. Як тільки страх, невпевненість і невизначеність полишать тебе, Моя улюблена дочко, ти почнеш зростати і зможеш завершити це дуже особливе Завдання, про яке Я тебе прошу. Тепер чини так, як Я кажу. Щодня маєш відмовляти Вервицю до Мого Божого Милосердя о 15:00, щоб допомогти рятувати душі. Продовжуй також відмовляти Розарій [Вервицю], даний світові Моєю Пресвятою Матір’ю, яка працюватиме разом зі Мною для підготовки людства до Мого Другого Пришестя на землю.

Багато душ зараз є втраченими для Мене і щораз більше, щоденно, лукавий вириває їх від Мене. Вони не повинні бути забрані від Мене. Прошу, допоможи Мені врятувати ці бідні душі. Відкинь усі сумніви. Пам’ятай лише про своє Завдання. Допоможи їм відкрити очі, щоб вони могли відкупити себе в Очах Мого Предвічного Отця. Якщо зможеш і надалі думати про кінцевий результат, то зрозумієш, чому це є так важливо і чому це покликання є дане тобі з Чистої Любові, яку Я маю до всіх Своїх дітей у Моєму Серці.

Думай про це так. Любов відданого батька не знає меж. Якщо одна дитина віддаляється і прямує дорогою загибелі, то викликане цим горе і страждання прошиває серце батька, немов меч. Будь-який батько, який любить своїх дітей, буде прагнути боротися за них до кінця. Він ніколи не здасться, ніколи. Так само і зі Мною. Я зроблю все, що в Моїй Божественній Силі, окрім втручання у вільну волю людини, щоб повернути їхні серця до Мого Пресвятого Серця. Ти, Моя дочко, допоможеш Мені це зробити.

Немає потреби нагадувати тобі про необхідність послуху і повної покори Мені. Це – покликання, до якого ти була вибрана. Візьми зараз свій меч і борися пліч-о-пліч з Твоїм Божественним Спасителем в останній спробі досягнути спасіння усіх Моїх дітей перед Судним Днем.

Тепер іди в мирі і любові приймати сьогодні Моє Тіло [Пресвяту Євхаристію].

Твій люблячий Спаситель

Ісус Христос

 

Аудіозапис

Bookmark the permalink.